پیشنهاد افزایش ۱۵ درصدی نرخ سرویس مدارس/ تعیین تکلیف نهایی تا هفته آینده

ایلنا: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: در لایحه تعیین نرخ کرایه سرویس مدارس، نرخ افزایش ۱۵ درصدی پیشنهاد شده است که تا این موضوع در کمیسیون حمل و نقل بررسی نشود؛ میزان افزوده شده قطعی نیست.

پیشنهاد افزایش ۱۵ درصدی نرخ سرویس مدارس/ تعیین تکلیف نهایی تا هفته آینده

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص نرخ کرایه سرویس‌های مدارس در سال جدید گفت: لایحه‌ای تحت عنوان  لایحه تعیین نرخ کرایه سرویس مدارس به شورا و از آنجا به کمیسیون عمران و حمل و نقل و ترافیک برای بررسی ارجاع شده است و ظرف هفته دیگر بررسی آن در کمیسیون به پایان رسیده و برای رای‌گیری به شورا آورده می‌شود.

وی با بیان اینکه  براساس روال سال‌های گذشته درصدی به هزینه این سرویس‌ها اضافه می‌شود که هنوز این میزان مشخص نشده است، افزود: در این لایحه نرخ افزایش 15 درصدی پیشنهاد شده است که تا این موضوع در کمیسیون حمل و نقل بررسی نشود، میزان افزوده شده قطعی نیست.

شاکری با اشاره به اینکه براساس گزارش آموزش و پرورش تنها  10 درصد دانش‌آموزان، متقاضی استفاده از سرویس‌های مدارس هستند، اظهار کرد: این سرویس‌ها به لحاظ هزینه‌ وکیفیت به شدت تحت نظر قرار دارند. شرکت تاکسیرانی شهر تهران مجوز را صادر می‌کند و صلاحیت راننده و امن بودن سرویس برای ما از هزینه‌ها مهم‌تر است، چرا که  دانش‌آموزان باید از سرویس‌های امن و سالم استفاده کنند.

رئیس کمیته عمران شورای شهر با تاکید بر رضایت نمایندگان آموزش و پروش از قیمت‌‌های ارائه شده طی سال‌های گذشته، عنوان کرد: ما برای تصمیم‌گیری مجدد در خصوص هزینه ‌سرویس‌ها از آنان دعوت خواهیم کرد که در جلسه کمیسیون حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: هر سال مبلغی نزدیک به نرخ تورم به هزینه‌ سرویس مدارس اضافه می‌شود که این موضوع مربوط به بخش خصوصی است نه بخش دولتی و شرایط باید به گونه‌ای باشد که این افراد هم  بتوانند؛ هزینه‌هایشان را پوشش دهند.

 

[ منبع این خبر سایت ایلنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشنهاد افزایش ۱۵ درصدی نرخ سرویس مدارس/ تعیین تکلیف نهایی تا هفته آینده» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX