ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش خودکشی در اصفهان

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد خودکشی در سطح استان اصفهان با کاهش روبرو بوده است. صراط: علی سلیمانی‌پور با اشاره به اینکه اخیراً به دلیل رسانه‌ای شدن برخی از خودکشی‌ها در سطح استان اصفهان برخی از افرایش آمار خودکشی‌ها در استان خبر می‌دهند، اظهار داشت: با توجه به برآورد آماری در مراکز پزشکی قانونی خوشبختانه در استان اصفهان با کاهش خودکشی‌ها روبرو بوده‌ایم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در ادامه با اشاره به اینکه ارائه آمار خود کشی برای رسانه‌ها امکان پذیر نیست، افزود: سیاست‌های دستگاه قضایی مبنی بر عدم اطلاع رسانی در خصوص این آمار است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه روش‌های خودکشی نیز بعضا شبیه به هم بوده است، اضافه کرد: باید توجه داشته باشیم که برخی از اخبار مندرج در رسانه‌ها در خصوص روش‌های خودکشی در واقع ارائه راهکاری برای مستعدان این نوع تفکرات است.


[ منبع این خبر سایت صراط، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده