ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کدام کشورها سریع‌ترین اینترنت همراه را دارند؟

تحقیقات در فضای مجازی نشان می‌دهد که یک کشور اروپایی سریع‌ترین اینترنت همراه را در اختیار دارد. آفتاب‌‌نیوز : بر اساس گزارش‌های اعلام شده توسط موسسه تحقیقات اینترنتی «آکامای» که در این حوزه به عنوان یک قطب در جهان محسوب می‌شود، بریتانیا سریع‌ترین سرعت اینترنت موبایل را دارد.
در این گزارش آمده است که کاربران اینترنتی موبایل بریتانیایی دارای میانگین سرعت 27/9 مگابیت بر ثانیه هستند این در حالی است که میانگین سرعت اینترنت موبایل در بیشتر کشورهای اروپایی ۱۰ مگابایت بر ثانیه گزارش شده است.
بر پایه این گزارش، میانگین سرعت اینترنت موبایل در آمریکا بیش از ۲۰ مگابیت برثانیه است که با این وجود، بریتانیا در جایگاه نخست جهان و آمریکا در رتبه‌بعدی قرار می‌گیرد.
همچنین سرعت اینترنت موبایل آمریکا در سه ماه نخست سال جاری میلادی 5/1 مگابیت بر ثانیه اعلام شد که کمتر از ترکیه، کنیا، پاراگوئه و تایلند بوده است.
این در حالی است که سرعت اینترنت موبایل کاربران شماری از کشورهای اروپایی از قبیل اسلواکی، فرانسه و آلمان هر کدام به ترتیب 13/3، 11/5 و 15/7 مگابیت برثانیه در همان مدت زمان مشابه اعلام شده است.
به گزارش مهر، در پایان این گزارش آمده است که در مجموع میانگین سرعت جهانی اینترنت ۱۲ درصد افزایش یافته است و کشورهای کره جنوبی، نروژه و سوئد به ترتیب با داشتن میانگین سرعت ۲۹، 21/3 و 20/6 مگابیت بر ثانیه در جایگاه نخست تا سوم قرار دارند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده