ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمریکا به دنبال دبه کردن در مسیر اجرای برجام است

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی بر اینکه ایران برای دسترسی به بازارهای بین المللی باید حمایت خود از حزب الله را متوقف کند، اظهار داشت: آمریکا به دنبال دبه کردن در مسیر اجرای برجام است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا با حل و فصل موضوع هسته ای بحث موشکی را مطرح کرد که پس از آن موضوع حزب الله را مطرح کرده اند، یقینا اگر این هم طبق خواسته ان ها پیش برود، دومینوی بعدی را عنوان می کنند.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها به دنبال این هستند فشارها را بر روی جمهوری اسلامی ایران به صورت مدام نگه دارند و این استراتژی آن ها است.

جمالی نوبندگانی با بیان اینکه آمریکایی نمی خواهند ایران از منافع احتمالی برجام استفاده کند، متذکر شد: این اقدامات آمریکایی برای آن است که ایران در مسیر توسعه قرار نگیرد.

وی افزود: مشکل آن ها با وجود و ماهیت جمهوری اسلامی ایران است و بنابراین تمام تلاش خود را در مسیر دشمنی خود انجام می دهند. آن ها در مذاکرات خود گفته اند که اگر در مسائل هسته ای تحریم ها را برداریم که عمل هم نشد، تحریم های دیگری را مطرح می کنند که تمام تلاش آن ها مقابله با بهره مندی ایران از منافع احتمالی برجام است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خراجی مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که دفاع آمریکایی ها از رژیم صهیونیستی یک دفاع استراتژیک است، دفاع ما نیز از مردم مسلمان منطقه و به خصوص نیروهای مبارز با رژیم صهیونیستی نیز یک دفاع استراتژیک است و همه دولت های ایران این سیاست را دنبال کرده اند.

[ منبع این خبر سایت تابناک، مجلس می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک، مجلس منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده