ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عوامل مرتبط با پرونده فساد نفتی شناسایی شده‌اند

حسن بهرام نیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با تاکید برضرورت برخورد با مفسدان اقتصادی،گفت:ساماندهی اقتصادی بدون برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی ممکن نیست.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به پرونده تخلف نفتی بابک زنجانی،تصریح کرد:کسی که باعث مضمحل کردن سرمایه های این ملت شده به طورحتم باید به سزای اعمال خود برسد.
اولین جلسه دادگاه علنی بابک زنجانی میلیاردر نفتی

برخورد با تخلفات نفتی برای کمک به شفاف سازی معاملات این حوزه ضروری است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه برخورد با تخلفات نفتی برای کمک به شفاف سازی معاملات این حوزه ضروری است، افزود: سرمایه های بسیاری در سایه فساد نفتی به هدر رفته که باید زمینه بازگشت بیت المال به خزانه فراهم شود.

وی با بیان اینکه مجازات مفسدان نفتی از سوی دستگاه قضا در حال پیگیری است، افزود: محاکمه "بابک زنجانی" پروسه طولانی مدتی را داشته و بررسی های لازم انجام شده؛ حال باید منتظر اعلام نظر قطعی دستگاه قضا در خصوص این پرونده باشیم؛زیرا امکان بروز خطا در صدور رای وجود ندارد.

بهرام نیا با تاکید بر اینکه بیت المال درخصوص پرونده فساد نفتی باید به بیت المال برگشت داده شود،گفت: شناسایی عوامل مرتبط با پرونده فساد نفتی صورت گرفته و به زودی مجازات های آن ها نیز مشخص و برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: رسیدگی به پرونده فساد نفتی تا حصول نتیجه در دستگاه قضا ادامه خواهد داشت و در صورت لزوم کمیسیون انرژی مجلس به این مهم ورود خواهد کرد

[ منبع این خبر سایت تابناک، مجلس می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک، مجلس منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده