ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازی با آتش خطرناک تروریست دامن ترکیه را گرفت

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله تروریستی شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول اظهار داشت: ما قویا هر گونه حرکت تروریستی در هر کجای دنیا از جمله ترکیه را محکوم می کنیم و معتقد هستیم پدیده زشت تروریسم در هر کجای دنیا  پدیده محکوم است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با این حال در واقع بازی با آتش خطرناک تروریست که سال هاست در کشورهای منطقه صورت می گیرد و تعامل گسترده با داعش انجام شکل گرفته است باعث شده امروز خطرات آن متوجه خود کشورهای حامی ترویست شود. ما متاسف هستیم از اینکه ترکیه در چنین دامی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: تصور می کنم تغییر سیاست ترکیه برای ایمن نگه داشتن کشورشان از خطرات اقدامات تروریستی و مقابله جدی با پدیده شوم تروریسم می تواند به آنها کمک کند و مانع تکرار چنین حوادث تروریستی شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نهایت به علل رشد تروریست در ترکیه اشاره کرد و گفت: مجموعه سیاست های حاکمیتی در ترکیه  چنین وضعیتی را در این کشور رقم زده و بستر مناسبی برای رشد تروریست فراهم کرده است که موجب تشدید بحران در سوریه و عراق شد.  امیدواریم این سیاست به صورت پایه ای و مبنایی در ترکیه و سیاست های این کشور تغییر کند.

[ منبع این خبر سایت تابناک، مجلس می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک، مجلس منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده