ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خسارت 700 میلیارد دلاری کشورهای شورای همکاری از برگزیت

رییس سابق اتحادیه بانک های عربی تصریح کرد: خسارت صندوق های سرمایه گذاری کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در پی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) که زیان بانک ها و بخش خصوصی را نیز شامل می شود طی 48 ساعت گذشته بین 600 تا 700 میلیارد دلار بوده است.
به گزارش ایرنا، عدنان یوسف رییس سابق اتحادیه بانک های عربی در گفت وگو با روزنامه القبس کویت گفت: در حال حاضر بخش بانکی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس به طور منفی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
وی افزود: این در شرایطی است که در دراز مدت و با خروج موسسات بزرگ بانکداری از بازار بریتانیا فرصت های بیشتری برای سرمایه گذاران و بانک های حاشیه خلیج فارس فراهم خواهد شد و بریتانیا با خروج از اتحادیه اروپا بیش از پیش به این سرمایه گذاری ها نیاز خواهد داشت.
عدنان یوسف در ادامه گفت: نتایج برگزیت احزاب اروپایی چپ گرا و افراطی را تشویق خواهد کرد تا در زمینه انزوا و از هم گسیختگی کشورها از یکدیگر تلاش بیشتری صورت دهند؛ مساله ای که به تدریج منجر به دوری از جهانی شدن گشته، سازمان تجارت جهانی را تهدید می کند و سازمان های جهانی دیگر را نیز در خطر انحلال قرار می دهد.

[ منبع این خبر سایت تابناک، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده