ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آقای تاج، به هواداران پرسپولیس امید واهی ندهید

آقای تاج، به هواداران پرسپولیس امید واهی ندهید ورزش > مدیریت ورزش - مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به ماجرایی وارد شده که اصلا جزو حیطه وظایف او نیست.

میثم بهرامی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ ناراحتی هواداران پرسپولیس و تجمع تعداد کمی از آن ها باعث شد رئیس فدراسیون فوتبال در کنار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد و روبروی هواداران بنشیند. مهدی تاج در حالی که می توانست هیچ واکنشی به این ماجرا نداشته باشد، اما مقابل هواداران پرسپولیس نشست و با آن ها صحبت کرد و به سرخپوشان دلگرمی داد.
یکی از دلگرمی هایی که تاج به هواداران پرسپولیس داد این بود که رضاییان 70 درصد پولش را گرفته و حق فسخ قراردادش را نداشته است. او در حالی این حرف را زد که احتمالا فقط به خاطر آرام کردن هواداران پرسپولیس، نمی دانست صحبت هایش چه بار حقوقی خواهد داشت.
رامین رضاییان دو روز قبل به سازمان لیگ رفته و در حالی که مدارک و اسنادی را تحویل سازمان لیگ داده، فسخ قرارداد خود را به ثبت رسانده است. او طبق قانون اسناد و مدارکی داشته که اگر پرسپولیسی ها درصدی از پولش را تا تاریخ مشخصی نداده باشند، می تواند قرارداد را فسخ کند و برود.
البته پرسپولیسی ها مدعی بودند که این بند از قرارداد رضاییان، با خودکار نوشته شده و از نظر قانونی قابل استناد نیست. اما در هر صورت این بازیکن با استناد به همان بند، قراردادش را فسخ کرده و آن را در سازمان لیگ هم به ثبت رسانده است. اما حالا رئیس فدراسیون فوتبال روبروی هواداران پرسپولیس نشسته و حرفی زده که کار سازمان لیگ را زیر سوال برده است.
اگر رضاییان مدارک قانونی برای فسخ قراردادش داشته، پس تاج نمی تواند چنین حرفی بزند و بگوید رضاییان حق فسخ نداشته. اگر هم مدارک او نقص داشته، اینجا باید از سازمان لیگ و مسئولان آن پرسید بر چه اساسی قرارداد این بازیکن با پرسپولیس را فسخ کرده اند؟ این اتفاق یا از طریق پروسه قانونی جلو رفته و منافاتی با قانون ندارد، یا اینکه خلاف قانون بوده که در این صورت باید با سازمان لیگ برخورد کرد.
اینکه تجمع تعداد کمی از هواداران پرسپولیس باعث شود رئیس فدراسیون فوتبال آستین ها را بالا بزند و خودش وارد گود شود، شاید برای شخصی که تازه به ریاست فدراسیون رسیده بیشتر جنبه تبلیغی داشته باشد. ضمن اینکه امیدواری دادن به هواداران پرسپولیس بیشتر می تواند معنای وقت تلف کردن داشته باشد تا هواداران خودشان به مرور با این ماجرا کنار بیایند. شاید بهتر باشد رئیس فدراسیون فوتبال خودش را از این ماجرا کنار بکشد تا باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ، خودشان در این مورد به نتیجه برسند و اگر هم قرارداد رضاییان به طور قانونی فسخ شده، دیگر نیازی به دست به سر کردن هواداران پرسپولیس نباشد.
43 43

کلید واژه ها: مهدی تاج - باشگاه پرسپولیس -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده