ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیامد برگزیت؛ انگلیسی دیگر زبان رسمی اروپا نیست!

پیامد برگزیت؛ انگلیسی دیگر زبان رسمی اروپا نیست! جامعه > آموزش - روزنامه توریسم نوشت: رئیس کمیته قانون اساسی اتحادیه اروپا از احتمال تغییر زبان این اتحادیه خبر داد.

به گزارش رادیو آلمان، «دانوتا هوب نر» رئیس کمیته قانون اساسی اتحادیه اروپا از احتمال تغییر زبان رسمی این اتحادیه سخن به میان آورد و گفت: پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا دیگر دلیلی برای اینکه زبان انگلیسی زبان رسمی این اتحادیه باشد، وجود ندارد.

با توجه به اینکه انگلیس زبان انگلیسی را بعنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده بود این زبان جز ۲۴ زبان رسمی در اتحادیه اروپا مطرح بود، اما با خروج این کشور و تغییراتی که در جریان است درباره زبان نیز شاهد تغییراتی خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه پیشتر زبان فرانسه زبان رسمی اتحادیه اروپا بود، تصریح کرد: حدود ۱۵ سال است که انگلیسی زبان رسمی اتحادیه اروپا شده است.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: برگزیت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین،جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین،جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده