ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لندنی‌ها علیه برگزیت به خیابان آمدند

لندنی‌ها علیه برگزیت به خیابان آمدند بین الملل > اروپا - ایسنا نوشت: هزاران تن از ساکنان لندن با در دست داشتن پرچم اتحادیه اروپا فریاد "نه به بریگزیت" سر داده و علیه خروج کشورشان از این اتحادیه دست به راهپیمایی اعتراضی زدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، خیل عظیم مردم خشمگین لندن پیش از رفتن به سوی پارلمان انگلیس، در میدان "ترافالگار" تجمع کرده و به قانونگذاران انگلیس تاکید کردند تا نتایج 52 درصدی همه‌پرسی به نفع خروج از اتحادیه اروپا را بلوکه کرده و فریاد می‌زدند:"کار خودتان را انجام دهید، جلوی خروج را بگیرید!"

یکی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی اعتراضی گفت: با این ناآرامی سیاسی در کشور به شدت نگران شده‌ام. این رای گیری باعث شد تا دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس از سمتش استعفا دهد و حزب اپوزیسیون کارگر نیز به دنبال برکناری جرمی کوربین، رهبری این حزب باشد.

معترضان همچنین فریاد "ما اروپا هستیم"، "بمانید" و "در کنار یکدیگر بمانید، بریگزیت را متوقف کنید" سر دادند.

معترضان همچنین از حامیان بریگزیت نیز انتقاد کرده و آنها را دروغگو خواندند.

برخی دیگر از معترضان نیز هراس خود را بابت افزایش رخدادهای مربوط به نژادپرستی از زمان برگزاری این همه‌پرسی ابزار کردند.

جمعیت معترض همچنین به فحاشی علیه بوریس جانسون، شهردار سابق لندن و جانشین احتمالی کامرون پرداختند.

5252

کلید واژه ها: برگزیت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده