ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راه یافتگان بخش داستان چهاردهمین مهرواره جوان سوره معرفی شدند

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، با پایان یافتن داوری آثار بخش های داستان كوتاه و داستان های صد كلمه ای چهاردهمین مهرواره جوان سوره كه توسط سید علی شجاعی، یاسین حجازی و اصغر عزتی پاك انجام شد، در مجموع تعداد 28 اثر به این بخش راه یافتند.

بنا بر این گزارش،  تعداد 22 اثر در بخش داستان كوتاه و تعداد 4 اثردر بخش داستان های صد كلمه ای به این مهرواره راه یافتند.
 
نفرات راه یافته به بخش داستان كوتاه:
امین اطمینان با اثر«روسیه»، الهه طاهریان با اثر«گوشورون»، امین احمدی زاده با اثر«مهاجرت به دلایل كاملا سیاسی!»، پریا دوستی با اثر« زردی تو از من و فرضیه های محال»، حنانه سلطانی اثر «گزارش» و «عكسی به یادگار»،  زهرا عبدالهی با اثر«آرمان»، سعید حسین‌پور با اثر«ابن بهترین عكسیه كه تا حالا انداختم!» و «خلوت روشن»، صباح سلطانی با اثر«شمای اول»، طناز مظفری با اثر«به تصویر كشیدن یك خانواده صد‌درصد اید‌ه‌آل در آغاز یك صبح زیبای بهاری»، عاطفه شاطری كاشانی با اثر«قاب عكس رویا»، فاطمه زنده بودی با اثر«دور از بادهای شمالی»، فرشاد موسی‌زاده با اثرـچمدان چرمی قفلدار»، مدیحه محمد ابراهیمی با اثر «دفینه»، مریم علی بخشی با اثر«سمبوسه روی سنگ های خشن»، مریم گلی اسرمی با اثر«چاقویی برمی‌دارم داد می‌زنم هیله!»، مصطفی انصافی با اثر«تبرستان»،  مهدیه علیشاهی با اثر«گَه گاه نوشت هایِ نگار»، نگار نصرالهی با اثر«حمد بی والضالین» و هدا حشمتیان با اثر«به گل نشسته».
 
نفرات راه یافته به بخش داستانهای صد كلمه ای:
حسین خرمی با اثر«مرجع "تو" های ذهنم»، رضا نبوی با اثر«تموز»، صدیقه حسینی با اثر«اتصالی» و محمد جواد هفتانی با اثر«رنگ‌ها».
گفتنی است چهاردهمین جشنواره جوان سوره در بخش های داستان كوتاه، داستان صدكلمه ای، شعر سنتی (قالب كلاسیك)، شعر نو (نیمایی) و ترانه اواسط تیرماه 94 در زنجان برگزار می شود.
 
 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده