ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو هیات رئیسه مجلس: توجه به تولید و اشتغال اولویت کاری مجلس دهم است

ساری - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : توجه به تولید و اشتغال اولویت اصلی در برنامه کاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی است .

علی اصغریوسف نژاد روزچهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ساری مولفه اصلی برای رونق تولید و اشتغال در کشور را جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و اظهار کرد که باید تمام توان مدیران دستگاههای اجرایی در جهت جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و سوق دادن آن به تولید صادرات محور باشد.
وی ادامه داد: امروز به دلیل نبود اشتغال، سن ازدواج در بین جوانان ما از 30 سال نیز فراتر رفته که می تواند باعث افزایش معضل اجتماعی در جامعه شود.
نماینده مردم ساری و میاندرود درمجلس دهم اظهار داشت : ما به عنوان نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی فضای قانونی را برای گسترش اشتغال و رونق تولید در جامعه فراهم خواهیم کرد.
یوسف نژاد ایجاد بسترهای فرهنگی و امنیتی را مهم ترین مولفه برای جذب سرمایه گذاری جهت رونق تولید و اشتغال تعریف کرد.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به همدلی و همراهی 12 نماینده مردم این خطه شمال کشور برای توسعه استانی گفت که فضای سیاسی ایجادی ناشی از هفتم اسفندماه و انتخاب نمایندگان فعلی ، فرصت مناسبی را برای انسجام بین نمایندگان ایجاد کرده است .
یوسف نژاد افزود: نگاه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در حوزه توسعه ای توجه به مقوله استانی است و این راهبرد می تواند توسعه این خطه شمال کشور را تداوم بخشد.
** منطقه آزاد، اولویت مجمع نمایندگان مازندران
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم پیگیری راه اندازی منطقه آزاد در این استان را از اولویت های کاری نمایندگان این استان برشمرد و گفت که راهکارهای قانونی برای راه اندازی منطقه آزاد در این استان در دست پیگیری است.
یوسف نژاد مخالفت با طرح انتقال آب دریای خزر را از دیگر برنامه های دارای اولویت نمایندگان مازندران برشمرد افزود: اجرای طرح انتقال آب دریای خزر از لحاظ اسناد پشتیبانی بالادستی هم غیر مفید است.
مازندران 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که هفت نفر از این نمایندگان در دوره دهم به مجلس راه یافتند.
6982/1654 /1596

[ منبع این خبر سایت ایرنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده