ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیسیون اصل 90 فیش‌های حقوقی و پاداش‌های نامتعارف را بررسی می‌کند

کمیسیون اصل 90 فیش‌های حقوقی و پاداش‌های نامتعارف را بررسی می‌کند سیاست > مجلس - ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت که این کمیسیون موضوع فیش های حقوقی و سوابق آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بهرام پارسایی در این مورد اظهار کرد: قطعا کمیسیون اصل 90 در اولین فرصت پس از شکل گیری به موارد خاص رسیدگی می‌کند و حتما به موضوع فیش های حقوقی به عنوان اولین پرونده های ورودی به کمیسیون  نیز ورود خواهد کرد.

وی افزود: قطعا بررسی‌های کمیسیون اصل 90 تنها به فیش‌های حقوقی و کسانی که دریافت کننده بودند محدود نخواهد شد؛ بلکه ما سوابق موضوع را نیز بررسی خواهیم کرد که ازچه زمانی این مصوبه‌ها و بخش‌ها وجود داشته، مربوط به چه دورانی بوده، کدام مدیران چنین دریافتی های غیرمتعارفی داشتند و چه کسانی این مجوزها را صادر کردند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: بررسی‌های کمیسیون اصل 90 هم‌چنین پاداش‌های نجومی که در دولت قبل پرداخت شده را نیز  در بر می‌گیرد.

27219

 

کلید واژه ها: کمیسیون اصل 90مجلس - مجلس دهم - دولت یازدهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده