ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خسارت ترافیکی ناشی از انفجار شهران

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اتمام عملیات بهسازی ترافیکی در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران که جمعه سحرگاه 28خردادماه 95 رخ داد، خبر داد. صراط: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اتمام عملیات بهسازی ترافیکی در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران که جمعه سحرگاه 28خردادماه 95 رخ داد، خبر داد.

به گزارش فارس، سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه از ساعات اولیه مهار حادثه، اکیپ‌های اجرایی منطقه با حضور در محل، مسیر جایگزین و دسترسی محلی برای تردد شهروندان مشخص کردند، گفت: در ابتدا با توجه به اینکه تقاطع آسیب دیده یکی از تقاطع های شناسنامه دار در پروژه خط سفید بود و تمامی المان های ترافیکی محل آسیب دیده بودند، برآورد خسارات وارده نیز انجام شد.

وی با اشاره به ٣٥٠ میلیون تومان خسارات وارده در بخش ترافیکی به دنبال این حادثه، گفت: همزمان با پر کردن گودال انفجار از سوی معاونت عمران شهرداری، عملیات نصب و هوشمند سازی المان های ترافیکی و چراغ های هوشمند تقاطع نیز صورت گرفت؛ به طوری که چهارشنبه هفته گذشته پایه های چراغ های هوشمند نصب و اجرایی شد .

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه سرپناه اتوبوس در این تقاطع اورهال شده و پس از اتمام عملیات پرکردن گودال ، اصلاح هندسی معبر نیز انجام شده است، تصریح کرد: خط کشی معبر با توجه به آیتم های خط سفید مجدداً احیا شد و نصب تابلو ها نیز صورت گرفته است.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، وی با اشاره به اینکه اکنون معبر حادثه دیده آماده بازگشایی مجدد است، گفت: با توجه به اینکه مترو نیز در زیر زمین مشغول بازسازی و ایمن سازی مجدد است، پس از هماهنگی با مترو معبر بازگشایی می شود.

[ منبع این خبر سایت صراط، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده