ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احمدی: با سرمایه‌گذاری در بخش‌های علمی ورزش پیوند مناسبی با علوم شناختی برقرار می‌شود

به اعتقاد معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش وزارت ورزش،میتوان با سرمایه گذاری در بخش‌های علمی ورزش پیوند مناسبی با علوم شناختی برقرار کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورش و جوانان، جلسه بررسی نقشه راه و نظام شناختی با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر، افشین ملایی سفیددشتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش، دکتر پور اعتماد رئیس پژوهشگاه علوم شناختی دانشگاه شهید بهشتی، واعظ موسوی رئیس انجمن روانشناسی ورزشی در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی نقشه راه و طریقه حرکت در حوزه علوم شناختی، ابزارها و تکنولوژی های جدید به منظور شناخت نحوه تعامل با ورزشکاران مورد بررسی قرار گرفت و عنوان شد: حرکاتی که در ورزش حتی قابل رؤیت نیست را می توان با علوم شناختی تقویت کرد و حتی سنجش رفتارها و عکس العمل های جوانان امروز با بررسی های ریاضی به راحتی قابل امکان است.

احمدی در پایان این جلسه ضمن ابراز خرسندی از علمی شدن ورزش کشور گفت: به دلیل وجود زیرساخت نامتناسب در ورزش کشور می توانیم با سرمایه گذاری در بخش های علمی این حوزه پیوند مناسبی با علوم شناختی برقرار کنیم.

وی افزود: در این میان باید مرجعی معرفی شود تا پل ارتباطی ورزش و علوم شناختی را برقرار کند و ما می توانیم رشته های مترقی ورزش را با سرعت بالا به علوم شناختی پیوند بزنیم.

[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده