ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دور شدن ورزش از حاشیه مرهون تلاش های دکتر گودرزی است

نماینده مردم در مجلس دهم با ابراز رضایت از عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت: دور کردن ورزش از حاشیه، یکی از مهم ترین اقدامات دکتر گودرزی طی سه سال فعالیت در مسند وزارت است.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهرداد لاهوتی که سه دوره نمایندگی مردم لنگرود، عضویت در کمیسیون عمران مجلس نهم و عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس دهم را در کارنامه خود دارد، در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با بیان این که باید تلاش کرد تا نقش هدایتی، حمایتی و نظارتی وزارت ورزش و جوانان پر رنگ شود، گفت: رسیدگی به این سه مقوله وظیفه اصلی این وزارتخانه است.

نماینده مردم در مجلس دهم با ابراز رضایت از عملکرد وزیر ورزش و جوانان، افزود: دور کردن ورزش از حاشیه، یکی از مهم ترین اقدامات دکتر گودرزی طی سه سال فعالیت در مسند وزارت است.

وی با تاکید به این نکته که تنها راه توسعه ورزش در کشور بهره گیری از بخش خصوصی است، گفت: در جلسه ای با دکتر گودرزی که در کمیسیون عمران داشتیم، چگونگی افتتاح پروژه های ورزشی را بررسی و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به منابع محدود این وزارتخانه، بهره برداری از آن ها ده سال به طول می انجامد.

لاهوتی ادامه داد: به همین منظور باید به بخش خصوصی به عنوان عامل اقتصادی مهم نگاهی جدی داشته باشیم و شرایط را برای ورود این بخش به ورزش فراهم کنیم. مجلس آمادگی این را دارد تا برای تسهیل امور مربوط به این حوزه، خلاء های قانونی را رفع کند.

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این اگر همه نگاه ها را متوجه دولت کنیم، موفق نخواهیم بود، گفت: همراهی دولت، مجلس و بخش خصوصی کلیه نیازهای کشور اعم از ورزش را رفع خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده