ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی تمدید شد

عکس
معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه ای، دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و مرکز سنجش آموزش پزشکی را موظف به برگزاری کمیته ای برای بررسی مجدد نتایج و کارنامه‌های علمی شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۹۵ کرد.

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، در نامه معاون آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی آمده است: آزمون‌های ملی در حوزه علوم پزشکی از جمله حیطه های بسیار حساس و مهم است که نقش اساسی در ارزیابی توانمندی‌های داوطلبان و گزینش متناسب دانشجویان برای رشته‌ها و مقاطع مختلف دارند. در این میان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی به لحاظ تعداد زیاد شرکت کنندگان و تعدد رشته‌ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

نظر به اظهارات تعدادی از شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال 1395 مبنی بر بروز برخی اشتباهات در روند نمره دهی و صدور کارنامه آزمون، مقتضی است به منظور جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان از هر حیث و با اطمینان بخشی به جامعه دانشجویی در خصوص امنیت برگزاری آزمون از طرح سوال تا اعلام نتایج نهایی، هرچه سریع تر کمیته ای را برای بررسی مجدد نتایج و کارنامه‌های علمی شرکت کنندگان تشکیل داده و ضمن بررسی مجدد این فرآیند، نسبت به صدور کارنامه های اصلاح شده اقدام و نتیجه را به اینجانب منعکس شود.

در این راستا ضروری است بازه‌های زمانی لازم برای انتخاب رشته و موارد دیگر از این قبیل تمدید شود تا داوطلبان با آرامش لازم در این زمینه اقدام کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم نیوز، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده