ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظام انتصابات در شرکت مخابرات ایران تغییر کرد

استخدام
معاون مخابرات ایران گفت: در راستای استقرار نظام شایسته سالاری در انتصابات و توسعه حس مشارکت، تعلق سازمانی و انگیزه در کارکنان و مدیران شرکت، فرایند انتصاب براساس اعلان شغلی ( Apply) در شرکت مخابرات ایران اجرا می‌شود.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، محمد علی باطنی با اعلام تغییر نظام انتصابات در شرکت مخابرات ایران، گفت: هدف از اجرای این طرح لزوم بهره‌مندی از نیروی انسانی توانمند و باانگیزه در جهت پویایی و تحقق اهداف سازمان، اطمینان از به کارگیری اثربخش‌تر سرمایه انسانی شرکت، رعایت عدالت و انصاف در انتصابات، ایجاد فرصت‌های برابر برای تصدی پست‌های سازمانی و شفاف‌سازی اطلاع‌رسانی در زمینه انتصابات است.

معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران ادامه داد: در این فرایند، مدیران متقاضی نیروی انسانی، می‌توانند به سیستم جامع منابع انسانی شرکت( HRIS) ، مراجعه کرده ودر زیرسیستم جابجایی، فرم درخواست نیرو را تکمیل و به اداره جذب، انتصاب و جابجایی ارسال نمایند.

به گفته او، دراین بخش واحد متقاضی می‌تواند، نیروی انسانی پیشنهادی خود را نیز در پست مورد نظر اعلام نماید.

باطنی ابراز کرد: اداره جذب، انتصاب وجابجایی در منوی فرصت‌های شغلی فعال، پست اعلام شده را بارگذاری می‌کند تا تمامی کارکنان ازخالی بودن این پست مطلع شده و بتوانند با توجه به تجربه و مدرک تحصیلی خود، داوطلب تصدی این پست گردند.

وی تاکید کرد: اعلام نیاز برای احراز پست مورد تقاضا از طریق پیامک، سیستم اتوماسیون اداری، سامانه اطلاع‌رسانی داخلی و سامانه HRIS، به مدت یک تا سه هفته، اطلاع‌رسانی می‌شود.

او افزود: فهرست داوطلبان واجد شرایط برای تصدی پست مورد نظر در اختیارحوزه متقاضی نیرو قرار گرفته و تنها سه تا پنج نفر از این فهرست گزینش می‌شود. سپس این تعداد از داوطلبان توسط کارگروهی متشکل از نماینده حوزه متقاضی، نماینده معاونت توسعه سرمایه انسانی و یک نفر متخصص شغل مورد تقاضا (برای کارشناسان) و یک ارزیاب حرفه‌ای خارج از سازمان (برای مدیران)، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران همچنین تاکید کرد که در این رابطه دستورالعمل اجرایی آماده شده است که به زودی از طریق اتوماسیون اداری و سایر کانال‌های ارتباطی شرکت، در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم نیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده