ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امسال 1.5 میلیون نفر تحت پوشش آموزش‌های مهارتی قرار می‌گیرند

قائم‌مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: امسال یک میلیون و 500 هزار نفر در 700 مرکز فنی و حرفه‌ای کشور تحت آموزش‌های مهارتی قرار می‌گیرند.

شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت سازمان فنی حرفه ای کشور - کرج

به گزارش ایسنا، رحمت‌الله رحمتی در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیران‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برنامه‌های این سازمان در سال‌جاری، تحت پوشش قرار دادن یک میلیون و 500 هزار نفر دوره در حدود 700 مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سراسر کشور است.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امسال در حدود هشت‌هزار نفر در آموزشگاه‌های خصوصی آموزش مهارتی خواهند دید، تصریح کرد: ارائه آموزش‌های مهارتی گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است که هیچ تحریمی بر آن کارگر نخواهد بود.

رحمتی در خصوص رویکرد این سازمان در سال‌های آینده گفت: این رویکرد شامل موارد متعددی است که از آن جمله می‌توان استفاده از روش‌های جدید آموزشی، بهبود روش‌های موجود، تاکید بر آموزش رشته‌هایی که بتوانند در عرصه اقتصاد مقاومتی نقش ایفا کنند را نام برد.

این مسئول با اشاره به اینکه گروه‌های هدف و مخاطبان سازمان فنی و حرفه‌ای متعدد هستند، خاطرنشان کرد: کارجویان و جوانان جویای کار، نیروهای موجود در صنایع، خدمات و کشاورزی که به دنبال ارتقای توانمندی‌های کاری خود هستند.

قائم‌مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تاکید کرد: استان زنجان در مقایسه با سایر استان‌ها از موقعیت بهتری در تعداد افراد آموزش‌دیده در مراکز فنی و حرفه‌ای نسبت به تعداد جمعیت استان برخوردار است.


انتهاي پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده