ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پایان کار وزنه‌برداران ایران در یک ضرب با مقام‌های پنجم و سیزدهم

دو وزنه‌بردار ایران در پایان حرکت یک ضرب دسته 85کیلوگرم مسابقات جهانی جوانان مقام‌های پنجم و سیزدهم را به دست آوردند.

وزنه‌برداری

به گزارش ایسنا ، مسابقات وزنه بردار قهرمانی جوانان جهان وارد پنجمین روز برگزاری شد و رقابت وزنه برداران دسته 85کیلوگرم آغاز شد.
ایران در این وزن دو نماینده داشت، در پایان حرکت یک ضرب عارف خاکی با رکورد 144کیلوگرم در یک ضرب سیزدهم شد و رامین ولی پور نیز با رکورد 152کیلوگرم در رده پنجم قرار گرفت.


 حرکت یک ضرب:

عارف خاکی که برای نخستین مرتبه پوشیدن دوبنده تیم ملی را تجربه می کند، ابتدا 144کیلوگرم را ثبت کرد. مربیان برای دومین حرکت او 151کیلوگرم را درخواست کردند اما نتوانست به همراه وزنه بلند شود و سه چراغ قرمز دریافت کرد. او دوباره برای مهار وزنه 151کیلوگرم بر روی تخته مسابقات آمد که باز هم ناموفق بود.
خاکی با ثبت رکورد 144کیلوگرم و کسب مقام سیزدهم به کار خود در یک ضرب پایان داد.
 
رامین ولی پور دیگر نماینده ایران وزنه 146کیلوگرم را انداخت. او در دومین حرکت نیز پشت وزنه 146کیلوگرم قرار گرفت که توانست آن را به ثبت برساند.
ملی پوش ایران در حرکت سوم باید 152کیلوگرم را مهار می کرد و این وزنه را بالای سر برد.
ولی پور نیز با رکورد 152کیلوگرم در یک ضرب پنجم شد.

جیاوان لیو از چین با رکورد 165 کیلوگرم مدال طلا یک ضرب راه به دست آورد. آنتونیو پیزالوتو از ایتالیا با 159کیلوگرم مدال نقره را برگردن آویخت و مدال برنز نیز به ماسکیورا ریواز از کلمبیا با رکورد 155کیلوگرم رسید. او در گروه B وزنه زده بود.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده