ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعطای کمک هزینه سفر به دانشجویان برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی

تهران-ایرنا-سومین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره های بین المللی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوریهای شناختی، اعطا می‌کند.
پس از برگزاری دو دوره جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و تخصص بالینی (رزیدنتی) و استقبال خوب دانشجویان به اطلاع می‌رساند ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی در تیر ماه سال 95 قصد برگزاری سومین فراخوان جایزه سفر را دارد.
دانشجویان علاقه مند فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوریهای شناختی در یکی از دانشگاهها و موسسات داخلی کشور که حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با علوم شناختی داشته باشند، می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.
برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده ( از 15 تیر ماه) با ارائه خلاصه مقاله خود می توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند. اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت 31 مرداد) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد مراجعه کنید.
علمی(1)**1023**1440

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده