هدف تشکیل گروه های تروریستی کم اهمیت دادن خطر رژیم صهیونیستی است

تهران – ایرنا- شکل گیری گروه های تروریستی تکفیری مانند داعش توسط آمریکا و متحدان غربی و منطقه ای اش با هدف پاک کردن مساله فلسطین و خطر رژیم صهیونیستی از اذهان عمومی جهان و به ویژه مسلمانان صورت گرفت.

مریم محمود زاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: البته شکل گیری این گروه های تروریستی تکفیری در وهله نخست برای مقابله با ایران اسلامی بود و در درجه بعد با قصد سوق دادن افکار مسلمانان جهان از مسایل قدس و محور مقاومت به سمت جنگ های نیابتی و منطقه ای بود.
این حقوقدان گفت: آمریکا و حامیان منطقه ای گروه های تروریستی سعی کردند محور مقاومت را تضعیف کرده و نگاه ها را از غده سرطانی منطقه (اسرائیل) به طرف داعش معطوف کنند.
محمود زاده افزود: اما روی دیگر سکه این است که خداوند خلف وعده نمی کند و در سوره بنی اسرائیل تصریح کرده است 'چون حق آمد باطل می رود و بدرستی که باطل نابود شدنی است'
این حقوق دان با یاد آوری کشتار دیر یاسین، تل زعتر ، صبرا و شتیلا ، قانا، اشغال لبنان، کشتار در سوریه و عراق گفت: پرونده سنگین و سیاه جنایات صهیونیست ها که هر روز بر حجم آن افزوده می شود در دنیا دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست ، صهیونیست ها و حامیان بین المللی و منطقه ای شان صدها مورد شبیه داعش را بکار می گیرند تا شاید بتوانند سایه امنی پیدا کنند.
محمود زاده تصریح کرد: قصد آنها این است که ایران اسلامی و انقلابی را از حمایت از مردم مظلوم فلسطین بازدارند.
وی با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه ' فلسطین پاره تن اسلام است.' ؛ تصریح کرد: مسلمانان جهان و به ویژه مردم انقلابی ایران روز جمعه با زبان روزه در مراسم روز جهانی قدس با سردادن شعار همیشگی فلسطین پیروز است ؛ اسرائیل نابود است بر این گفته امام راحل تاکید خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: مسلمانان دنیا منتظرند تا نمایش قدرت اسلام ناب محمدی (ص) و توصیه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را در هماوردی روز جهانی قدس ببینند.
این استاد حوزه و دانشگاه گفت : دنیا منتظر است تا ببیند روز جهانی قدس سال 2016 بعد از تمام این توطئه ها ؛ کشتارهای جمعی مسلمانان در سوریه و عراق چگونه برگزار خواهد شد.
محمود زاده خاطرنشان کرد: امت اسلام و تمامی آزادگان جهان جمعه آینده به اشغالگران صهیونیست و حامیان آنان به ویژه آمریکا ؛ انگلیس ؛ فرانسه اثبات خواهند کرد که تا چه حد بر راهبرد امام و رهبر معظم انقلاب معتقدند.
مراسم روز جهانی قدس ، جمعه 11 تیرماه همزمان با سراسر دنیا در کشورمان برگزار خواهد شد.
فراهنگ**1540**1823

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هدف تشکیل گروه های تروریستی کم اهمیت دادن خطر رژیم صهیونیستی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX