ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هدف تشکیل گروه های تروریستی کم اهمیت دادن خطر رژیم صهیونیستی است

تهران – ایرنا- شکل گیری گروه های تروریستی تکفیری مانند داعش توسط آمریکا و متحدان غربی و منطقه ای اش با هدف پاک کردن مساله فلسطین و خطر رژیم صهیونیستی از اذهان عمومی جهان و به ویژه مسلمانان صورت گرفت.

مریم محمود زاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: البته شکل گیری این گروه های تروریستی تکفیری در وهله نخست برای مقابله با ایران اسلامی بود و در درجه بعد با قصد سوق دادن افکار مسلمانان جهان از مسایل قدس و محور مقاومت به سمت جنگ های نیابتی و منطقه ای بود.
این حقوقدان گفت: آمریکا و حامیان منطقه ای گروه های تروریستی سعی کردند محور مقاومت را تضعیف کرده و نگاه ها را از غده سرطانی منطقه (اسرائیل) به طرف داعش معطوف کنند.
محمود زاده افزود: اما روی دیگر سکه این است که خداوند خلف وعده نمی کند و در سوره بنی اسرائیل تصریح کرده است 'چون حق آمد باطل می رود و بدرستی که باطل نابود شدنی است'
این حقوق دان با یاد آوری کشتار دیر یاسین، تل زعتر ، صبرا و شتیلا ، قانا، اشغال لبنان، کشتار در سوریه و عراق گفت: پرونده سنگین و سیاه جنایات صهیونیست ها که هر روز بر حجم آن افزوده می شود در دنیا دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست ، صهیونیست ها و حامیان بین المللی و منطقه ای شان صدها مورد شبیه داعش را بکار می گیرند تا شاید بتوانند سایه امنی پیدا کنند.
محمود زاده تصریح کرد: قصد آنها این است که ایران اسلامی و انقلابی را از حمایت از مردم مظلوم فلسطین بازدارند.
وی با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه ' فلسطین پاره تن اسلام است.' ؛ تصریح کرد: مسلمانان جهان و به ویژه مردم انقلابی ایران روز جمعه با زبان روزه در مراسم روز جهانی قدس با سردادن شعار همیشگی فلسطین پیروز است ؛ اسرائیل نابود است بر این گفته امام راحل تاکید خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: مسلمانان دنیا منتظرند تا نمایش قدرت اسلام ناب محمدی (ص) و توصیه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را در هماوردی روز جهانی قدس ببینند.
این استاد حوزه و دانشگاه گفت : دنیا منتظر است تا ببیند روز جهانی قدس سال 2016 بعد از تمام این توطئه ها ؛ کشتارهای جمعی مسلمانان در سوریه و عراق چگونه برگزار خواهد شد.
محمود زاده خاطرنشان کرد: امت اسلام و تمامی آزادگان جهان جمعه آینده به اشغالگران صهیونیست و حامیان آنان به ویژه آمریکا ؛ انگلیس ؛ فرانسه اثبات خواهند کرد که تا چه حد بر راهبرد امام و رهبر معظم انقلاب معتقدند.
مراسم روز جهانی قدس ، جمعه 11 تیرماه همزمان با سراسر دنیا در کشورمان برگزار خواهد شد.
فراهنگ**1540**1823

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده