ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری گردهمایی مدیران مراکز رشد و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی

تهران- ایرنا- هشتمین گردهمایی مدیران مراکز رشد و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور روزهای 29 و 30 تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی ایران، ارائه سیاست های حمایتی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در حوزه فناوری، بیان فعالیت های کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان و ارائه فعالیت های صندوق نوآروی و شکوفایی از جمله موضوعات قابل ارائه در این گردهمایی است.
سامانه ارزشیابی فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اصلاحات آیین نامه ها و قوانین فناوری دانشگاه ها و معرفی سامانه فن بازار محصولات دانش بنیان و گزارش عملکرد سال گذشته در حوزه فناوری از دیگر موضوعات این گردهمایی است.
برخی از مدیران مراکز رشد و فناوری در این مراسم به ارائه فعالیت های این مراکز و بیان چالش های پیش رو، نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی برای برون رفت از این موارد خواهند پرداخت.
این گردهمایی با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیران مراکز رشد و فناوری برگزار می شود.
علمی ** 1201 **1834

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده