برگزاری گردهمایی مدیران مراکز رشد و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی

تهران- ایرنا- هشتمین گردهمایی مدیران مراکز رشد و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور روزهای 29 و 30 تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی ایران، ارائه سیاست های حمایتی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در حوزه فناوری، بیان فعالیت های کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان و ارائه فعالیت های صندوق نوآروی و شکوفایی از جمله موضوعات قابل ارائه در این گردهمایی است.
سامانه ارزشیابی فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اصلاحات آیین نامه ها و قوانین فناوری دانشگاه ها و معرفی سامانه فن بازار محصولات دانش بنیان و گزارش عملکرد سال گذشته در حوزه فناوری از دیگر موضوعات این گردهمایی است.
برخی از مدیران مراکز رشد و فناوری در این مراسم به ارائه فعالیت های این مراکز و بیان چالش های پیش رو، نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی برای برون رفت از این موارد خواهند پرداخت.
این گردهمایی با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیران مراکز رشد و فناوری برگزار می شود.
علمی ** 1201 **1834

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری گردهمایی مدیران مراکز رشد و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX