ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

100 پایان نامه با موضوع طرح های برتر قرآنی در نمایشگاه قرآن ارایه شد

تهران - ایرنا- مدیر قرآن و عترت وزارت علوم از ارایه بیش از 100 پایان نامه و طرح برتر در حوزه قرآن در بخش دانشگاهی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

رشید جعفرپور در گفت و گو با ایرنا با اشاره به مهم ترین دستاوردهای بخش دانشگاهی اظهار کرد: 10 نشست ، با محور تدبر در قرآن و سبک زندگی قرآنی توسط اساتید دانشگاه برگزار شد.
وی سه شنبه شب در این مصاحبه افزود: بیش از 10 نوع کارگاه زنده هنری در دانشگاه های فنی و حرفه ای و فرهنگیان انجام شد.
وی رونمایی از طرح جامعه قرآنی مائده را یکی از بخش های نو نمایشگاه عنوان کرد و گفت: 9 اثر هنری توسط داوران نمایشگاه برای ارائه در نمایشگاه هفته فرهنگی فرانسه به آن کشور انتخاب و ارسال شد.
مدیر قرآن و عترت وزارت علوم، امسال میزان جذب مخاطب در بخش دانشگاهی را موفق ارزیابی کرد و مشارکت بیش از چهار هزار نفر در یک دانشگاه در یک رشته قرآنی را سندی بر این رشد، آورد.
جعفرپور افزود: یکی از غرفه های وزارت علوم با طرح سووال چالشی ' اگر قرآن از زندگی ما حذف شود چه اتفاقی می افتد؟ ' ؛ مخاطبان زیادی را به بخش دانشگاهی کشاند.
وی ادامه داد: همچنین در یکی از غرفه های وزارت علوم دوره های مجازی که می تواند مخاطبان متنوعی را جذب کند و اطلاعات زیادی را به مخاطبان ارائه دهد به نمایش گذاشته شد.
جعفرپور گفت: چهار وزیر ،شمار زیادی از معاونان و مدیران کل وزارتخانه ها و صدها استاد و دانشجو از برنامه های ارایه شده در بخش دانشگاهی نمایشگاه بازدید کردند.
وی که مسوول غرفه های وزارت علوم در این نمیاشگاه نیز هست افزود: ارائه مشاوره در حوزه پایان نامه های قرآنی از جمله فعالیت های بخش دانشگاهی در طول برگزاری نمایشگاه قرآن بود.
جعفرپور یادآور شد: دانشگاه الزهرا امسال با شعار اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل وارد نمایشگاه شد و غالب فعالیت های خود را با محوریت این شعار عرضه کرد؛ یعنی هم در چینش و تزئین غرفه این شعار را مد نظر داشته ، هم چند نشست کارشناسی با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار کرد.
مراسم اختتامیه بخش دانشگاهی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شب گذشته و همزمان با پایان یافتن این نمایشگاه برگزار شد.
فراهنگ**1540**1823

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده