ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگاه توسعه قابلیت های بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان در اصفهان برگزار می شود

اصفهان- ایرنا- کارگاه آموزشی توسعه قابلیت های بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان روزهای 20 و 21 تیر امسال در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل ازپایگاه اینترنتی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موضوع های این کارگاه شامل تعیین عوامل اصلی رقابت در بازارهای بین المللی و مقایسه آنها، تعیین جایگاه بین المللی شرکت ها و چگونگی ورود شرکت های نوپا به بازارهای بین المللی، اقدام های مورد نیاز برای پیشرفت شرکت ها در عرصه جهانی و مزایای رقابتی شرکت ها در عرصه بین المللی است.
مدرسان این کارگاه ازاستادان دانشگاه، انجمن بین المللی پارک های علمی (IASP) و پژوهشگران و کارشناسان اقتصاد کلان و سرمایه گذاری یک شرکت بین المللی توسعه کسب و کار به نام ردال (Reddal ) هستند.
اکنون بیش از 400 شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال است که تعدادی از آنها بویژه در زمینه های مدیریت انرژی، مدیریت آب و تجیهزات پزشکی در عرصه بین المللی فعالیت می کنند.
حدود دو هزار و 400 شرکت دانش بنیان نیز در کشور فعال است.
ت/3011/ 6022

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده