کارگاه توسعه قابلیت های بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان در اصفهان برگزار می شود

اصفهان- ایرنا- کارگاه آموزشی توسعه قابلیت های بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان روزهای 20 و 21 تیر امسال در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل ازپایگاه اینترنتی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موضوع های این کارگاه شامل تعیین عوامل اصلی رقابت در بازارهای بین المللی و مقایسه آنها، تعیین جایگاه بین المللی شرکت ها و چگونگی ورود شرکت های نوپا به بازارهای بین المللی، اقدام های مورد نیاز برای پیشرفت شرکت ها در عرصه جهانی و مزایای رقابتی شرکت ها در عرصه بین المللی است.
مدرسان این کارگاه ازاستادان دانشگاه، انجمن بین المللی پارک های علمی (IASP) و پژوهشگران و کارشناسان اقتصاد کلان و سرمایه گذاری یک شرکت بین المللی توسعه کسب و کار به نام ردال (Reddal ) هستند.
اکنون بیش از 400 شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال است که تعدادی از آنها بویژه در زمینه های مدیریت انرژی، مدیریت آب و تجیهزات پزشکی در عرصه بین المللی فعالیت می کنند.
حدود دو هزار و 400 شرکت دانش بنیان نیز در کشور فعال است.
ت/3011/ 6022

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه توسعه قابلیت های بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان در اصفهان برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX