ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جایگاه رسانه های استان نیازمند تقویت است

اراک - ایرنا - مدیرعامل خانه مطبوعات استان مرکزی گفت: رسانه های استان ظرفیتی مهم در توسعه و سازندگی هستند و نیاز است جایگاه و شان آن ها متناسب این قشر فرهیخته ارتقاء یابد.

علی حیدر شاه حسینی روز چهارشنبه در نشست برنامه ریزی آیین روز خبرنگار افزود: خانه مطبوعات مرجع انسجام و همگرایی بین مطبوعات استان است و در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته ظرفیت های خود را در ایجاد و تقویت پیوست های حرفه ای و کاری برای این قشر نشان دهد.
وی گفت:در آیین روز خبرنگار سال های قبل گلایه ها، نواقص و کاستی هایی وجود داشته که همه باید بکوشیم این مهم در 17 مرداد امسال وجود نداشته باشد و رضایتمندی اصحاب قلم فراهم شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری استان مرکزی نیز در این نشست گفت: مطبوعات ابزار مهم اطلاع رسانی، فرهنگ سازی در استان هستند و باید به شایستگی از این قشر فرهیخته تقدیر شود.
مصطفی عرب افزود: صنایع استان باید در راستای مسئولیت اجتماعی خود در کنار حفظ مواضع مستقل مطبوعات در حمایت مالی از آیین روز خبرنگار همراهی داشته باشند.
در این نشست نمایندگان فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای خانه مطبوعات استان مرکزی و روابط عمومی استانداری مرکزی حضور داشتند و در خصوص چگونگی این آیین بحث و تبادل نظر کردند.
6013/

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده