جایگاه رسانه های استان نیازمند تقویت است

اراک - ایرنا - مدیرعامل خانه مطبوعات استان مرکزی گفت: رسانه های استان ظرفیتی مهم در توسعه و سازندگی هستند و نیاز است جایگاه و شان آن ها متناسب این قشر فرهیخته ارتقاء یابد.

علی حیدر شاه حسینی روز چهارشنبه در نشست برنامه ریزی آیین روز خبرنگار افزود: خانه مطبوعات مرجع انسجام و همگرایی بین مطبوعات استان است و در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته ظرفیت های خود را در ایجاد و تقویت پیوست های حرفه ای و کاری برای این قشر نشان دهد.
وی گفت:در آیین روز خبرنگار سال های قبل گلایه ها، نواقص و کاستی هایی وجود داشته که همه باید بکوشیم این مهم در 17 مرداد امسال وجود نداشته باشد و رضایتمندی اصحاب قلم فراهم شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری استان مرکزی نیز در این نشست گفت: مطبوعات ابزار مهم اطلاع رسانی، فرهنگ سازی در استان هستند و باید به شایستگی از این قشر فرهیخته تقدیر شود.
مصطفی عرب افزود: صنایع استان باید در راستای مسئولیت اجتماعی خود در کنار حفظ مواضع مستقل مطبوعات در حمایت مالی از آیین روز خبرنگار همراهی داشته باشند.
در این نشست نمایندگان فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای خانه مطبوعات استان مرکزی و روابط عمومی استانداری مرکزی حضور داشتند و در خصوص چگونگی این آیین بحث و تبادل نظر کردند.
6013/

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جایگاه رسانه های استان نیازمند تقویت است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX