ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا 20 تیر تمدید شد

تبریز-ایرنا- فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا 20 تیر تمدید شد بر این اساس اعضای خانه نسبت به تکمیل مدارک و ارائه معرفی جدید از رسانه خود اقدام کنند تا بتوانند از مزایای عضویت بهره مند شوند .

به گزارش روابط عمومی این خانه، اعضا با ارایه معرفی جدید، کپی کارت ملی و شناسنامه ،سه قطعه عکس سه در چهار و فیش عضویت سالانه خود به مبلغ 200 هزار ریال به حساب شماره 1909546107 خانه مطبوعات استان در بانک ملت شعبه میدان قطب تبریز نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنند .
بر اساس این گزارش، در صورت ارایه نشدن مدارک مورد نیاز عضویت آنها تمدید نمی شود و خبرنگاران باید برای بهره مندی از هر گونه خدمات رایگان درمانی ،بهداشتی و آزمایشگاهی که مختص خبرنگاران عضو این خانه است عضویت خود را تمدید یا عضو خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شوند .
خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین با دستگاه های مختلف فرهنگی و آموزشی رایزنی کرده تا در آینده نزدیک خدمات جدید رفاهی و تخصصی به خبرنگاران استان ارائه کند .
این گزارش می افزاید، فراخوان کلاس های مقدماتی و تکمیلی برای خبرنگاران و علاقمندان نیز منتشر شده که همه روزه نام نویسی از افراد در محل خانه مطبوعات استان انجام می شود .
خانه مطبوعات آذربایجان شرقی سال 88 تاسیس شده، در حال حاضر حدود 250 عضو دارد و سال دوم سومین دوره فعالیت خود را تجربه می کند .
3093/518

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده