فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا 20 تیر تمدید شد

تبریز-ایرنا- فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا 20 تیر تمدید شد بر این اساس اعضای خانه نسبت به تکمیل مدارک و ارائه معرفی جدید از رسانه خود اقدام کنند تا بتوانند از مزایای عضویت بهره مند شوند .

به گزارش روابط عمومی این خانه، اعضا با ارایه معرفی جدید، کپی کارت ملی و شناسنامه ،سه قطعه عکس سه در چهار و فیش عضویت سالانه خود به مبلغ 200 هزار ریال به حساب شماره 1909546107 خانه مطبوعات استان در بانک ملت شعبه میدان قطب تبریز نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنند .
بر اساس این گزارش، در صورت ارایه نشدن مدارک مورد نیاز عضویت آنها تمدید نمی شود و خبرنگاران باید برای بهره مندی از هر گونه خدمات رایگان درمانی ،بهداشتی و آزمایشگاهی که مختص خبرنگاران عضو این خانه است عضویت خود را تمدید یا عضو خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شوند .
خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین با دستگاه های مختلف فرهنگی و آموزشی رایزنی کرده تا در آینده نزدیک خدمات جدید رفاهی و تخصصی به خبرنگاران استان ارائه کند .
این گزارش می افزاید، فراخوان کلاس های مقدماتی و تکمیلی برای خبرنگاران و علاقمندان نیز منتشر شده که همه روزه نام نویسی از افراد در محل خانه مطبوعات استان انجام می شود .
خانه مطبوعات آذربایجان شرقی سال 88 تاسیس شده، در حال حاضر حدود 250 عضو دارد و سال دوم سومین دوره فعالیت خود را تجربه می کند .
3093/518

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا 20 تیر تمدید شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX