ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

30هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر استعدادسنجی شدند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) استان بوشهر گفت : در راستای ایجاد اشتغال از مجموع 32هزار خانوار تحت حمایت این نهاد 30 هزار خانوار زیر پوشش برنامه های استعداد سنجی قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، احمد لطفی روز چهارشنبه در نشست با رابطان صدقات در بوشهر افزود: با اجرای این طرح ، ظرفیت علاقمندی خانواده ها به حرفه های مختلف شناسایی و بر اساس آن تسهیلات بانکی کم بهره در راستای اشتغالزایی ارائه می شود.
وی بااشاره به اینکه در این طرح 30 عنوان حرفه مورد توجه کمیته امداد قرار دارد گفت: رسالت اصلی این نهاد توانمندسازی خانواده های تحت پوشش است که پس از شناسایی ظرفیت های علاقمندی به مشاغل، آموزش های لازم از طریق مراکز فنی و حرفه ای انجام و برای گرفتن تسهیلات به بانک های عامل معرفی می شوند.
وی با اعلام این که کمیته امداد به تنهایی توان فقرزدایی از جامعه را ندارد افزود: استفاده از ظرفیت های مردمی در حوزه های مختلف راهکاری است که در این زمینه دنبال می شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) استان بوشهر تصریح کرد: رویکرد مردم نسبت به فعالیت های کمیته امداد مطلوب است که تبلور آن در برنامه های مشارکتی از جمله پرداخت صدقه، طرح های اکرام ایتام ، مفتاح ، رضوان و شفا به خوبی دیده می شود.
وی افزود: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل با نگاه خیرخواهانه و خدمت به افراد نیازمند فصل جدیدی از کار و تلاش در کمیته امداد پایه گذاری شده است.
لطفی یادآور شد: فعالیت در کمیته امداد با روحیه جهادی و بر پایه اصول معنوی در راستای افزایش خدمات مطلوب به جامعه هدف که مستمندان و اقشار کم درآمد جامعه هستند انجام می شود.
6047/ 6045

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده