ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ساخت پل و تقاطع های غیرهمسطح در شهر اصفهان 20 برابر شد

اصفهان-ایرنا- معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: ساخت پل ها و تقاطع های غیرهمسطح در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 برابر شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از درگاه الکترونیک شهرداری اصفهان، ایرج مظفر افزود: این افزایش با توجه به اجرای پروژه های مختلف در شهر اصفهان صورت گرفته است.
وی افزود: با اجرای پروژه هایی نظیر مجموعه پل ها و تقاطع غیر همسطح استقلال، تقاطع غیرهمسطح اشکاوند و تقاطع غیرهمسطح 25 آبان، ترافیک شهر اصفهان نیز ساماندهی می شود.
وی با اشاره به اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح استقلال افزود: پروژه مجموعه پل های میدان استقلال که شامل چندین پل و خود میدان اصلی است، از پروژه های بزرگ شهرداری اصفهان محسوب می شود.
معاون شهردار اصفهان با اشاره به تکمیل فاز اول مجموعه استقلال تا خرداد امسال تصریح کرد: فاز دوم این پروژه شامل میدان ورودی، دور برگردان دسترسی به دانشگاه صنعتی و مسیر قطار شهری نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد:120 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه استقلال پیش بینی شده است.
مظفر پروژه تقاطع غیرهمسطح 25 آبان را یکی از فنی ترین پل هایی شهر اصفهان دانست و اظهار کرد: این پل از نوع بُتنی پیش تنیده محسوب می شود که بزرگترین دهانه آن 64 متر است و یکی از بزرگترین دهانه پل های شهری به شمار می رود.
وی با بیان اینکه این پروژه با اعتبار 18 میلیارد تومان اجرا می شود، خاطرنشان کرد: با اجرای کامل پل و چهار راه همسطح زیر آن شاهد تسهیل در عبور و مرور، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی و کمک به ایجاد شهر پاک و سالم خواهیم بود.
مظفر اظهار کرد:عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح اشکاوند در کمربندی شرق اصفهان و در مقابل مجموعه مرکز همایش های بین المللی امام خامنه ای نیز در حال اجراست.
وی تصریح کرد: برای اجرای عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح اشکاوند نیز 15 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
6027/8114

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده