ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح هادی در همه روستاهای بخش مرکزی چرداول اجرا شده است

ایلام- ایرنا- بخشدار مرکزی چرداول با ذکر اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه عمران روستایی موفق عمل کرده است گفت:طرح هادی در همه روستاهای بخش مرکزی چرداول اجرا شده است.

آیت قیصربیگی وز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا یکی از خدمات ارزنده دولت یازدهم در استیفای حقوق شهروندی روستائیان را آسفالت کوچه ها و معابر روستاها عنوان کرد که اعتبار آن از محل قیر یارانه ای سازمان دهیاری های کشور تامین شده است.
وی اضافه کرد: در این راستا در بخش مرکزی چرداول 14 هزار متر مربع آسفالت در روستاهای جانجان، فاطمیه، وارگه و کل کل صورت گرفته است و در فاز دوم این طرح نیزآسفالت روستاهای صید نطری علیا و گدمه در حال اجراست.
بخشدار مرکزی چرداول گفت: دولت یازدهم با اعطای تسهیلات ویژه در قالب طرح های مشارکتی و غیر مشارکتی گام بلند دیگری در راستای توسعه روستاها و رفع معضل بیکاری در این مناطق برداشته است.
وی از اختصاص اعتبار 350 میلیارد ریال جهت اجرای طرح هایی با بازپرداخت صفر تا 7 درصد در مناطق روستایی خبر داد و اظهار کرد: در ارتباط با طرح های معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری از 190 پرونده در استان 16 عدد از آنها شامل 5 طرح مشارکتی و 11 طرح غیر مشارکتی تصویب شده است که در این میان یک طرح مشارکتی و یک طرح غیر مشارکتی متعلق به بخش مرکزی شهرستان چرداول است.
قیصربیگی از پایان یافتن مرحله پنجم طرح نوین روستا گردشی در بخش مرکزی شهرستان چرداول برای اولین بار در کشور خبر داد .
وی یادآور شد: در پایان مرحله پنجم طرح 20 مرحله ای روستا گردشی بیش از 80 درصد مصوبات با صرف اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال خدمات ارزنده ای در روستاهای بخش مرکزی شهرستان چرداول انجام شده است که این مهم رضایت مردمی را درپی داشته است.
وی گفت: در حوزه برق با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال، در حوزه بنیاد مسکن با اعتباری بالغ بر 4700 میلیون ریال، در حوزه راه با اعتباری بالغ بر 1500 میلیون ریال، در حوزه آب و فاضلاب روستایی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال، در حوزه دهیاری ها با اعتباری بالغ بر 5500 میلیون ریال خدمات ارزنده ای دراین بخش انجام گرفته است.
شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قراردارد و دارای 4بخش: مرکزی، شباب،هلیلان و زاگرس، 142 روستا و 5 شهر می باشد.
7176/6034

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده