28 هزار تن محصول جو تولیدی در استان تهران از طریق بورس عرضه شده است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: 28 هزار تن محصول جو برداشتی از اراضی کشاورزی استان تاکنون از طریق بورس عرضه شده است.

علی اشرف منصوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کار کشت پائیزه جو و گندم در اراضی زراعی استان تهران همه ساله از اواخر شهریور تا اواخر آذر به مدت سه ماه انجام می شود.
وی ادامه داد: 74 هزار و 650 هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران به کشت دو محصول گندم و جو اختصاص داشته است.
منصوری خاطرنشان کرد: از این میزان اراضی زیرکشت 40 هزار و 450 هکتار آن به گندم اختصاص داشته که 39 هزار و 430 هکتار آن به صورت آبی و یک هزار و 20 هکتار دیگر نیز کشت دیم بوده است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران در ادامه با اشاره به زمان برداشت این محصولات تاکید کرد: کار برداشت محصول در بیش از 60 درصد مزارع گندم و 80 درصد مزارع جو انجام شده است.
وی یادآور شد: در حال حاضر 110 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان تهران به مراکز خرید تحویل شده و 28 هزار تن جو مازاد برنیاز کشاورزان از طریق بورس عرضه شده است.
تهرام/7243/ 1625

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «28 هزار تن محصول جو تولیدی در استان تهران از طریق بورس عرضه شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX