ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

28 هزار تن محصول جو تولیدی در استان تهران از طریق بورس عرضه شده است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: 28 هزار تن محصول جو برداشتی از اراضی کشاورزی استان تاکنون از طریق بورس عرضه شده است.

علی اشرف منصوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کار کشت پائیزه جو و گندم در اراضی زراعی استان تهران همه ساله از اواخر شهریور تا اواخر آذر به مدت سه ماه انجام می شود.
وی ادامه داد: 74 هزار و 650 هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران به کشت دو محصول گندم و جو اختصاص داشته است.
منصوری خاطرنشان کرد: از این میزان اراضی زیرکشت 40 هزار و 450 هکتار آن به گندم اختصاص داشته که 39 هزار و 430 هکتار آن به صورت آبی و یک هزار و 20 هکتار دیگر نیز کشت دیم بوده است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران در ادامه با اشاره به زمان برداشت این محصولات تاکید کرد: کار برداشت محصول در بیش از 60 درصد مزارع گندم و 80 درصد مزارع جو انجام شده است.
وی یادآور شد: در حال حاضر 110 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان تهران به مراکز خرید تحویل شده و 28 هزار تن جو مازاد برنیاز کشاورزان از طریق بورس عرضه شده است.
تهرام/7243/ 1625

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده