ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین وضعیت سینما پرسپولیس تهران

کمی بعد از انقلاب، این سینما بازگشایی می‌شود اما از مهر ماه سال ۱۳۶۱ بنا به درخواست مالک آن، ‌ با تغییر کاربری سینما«پرسپولیس» به انبار فروشگاه موافقت می‌شود؛ بعد از پرداخت ۲۵ ریال یا شاید مبلغی بیشتر یا کمتر بلیت می‌خریدند و در سالن‌های آن فیلم می‌دیدند، اما حالا راه پله‌های نفس گیرش انبار ظروف یک‌بار مصرف چلوکبابی شده، سقف سالن بسته‌ی آن فروریخته،‌ هر کسی بعد از نوشیدن آب یا نوشابه، بطری‌اش را گوشه‌ای پرت کرده و رفته است.

به گزارش ایسنا، ‌ خاک؛ حسرت روزهای گذشته سینما «پرسپولیس» را می‌خورد، سینمایی که حوالی میدان راه‌آهن قرار دارد و مسافران هواپیماهایی که از بالای سالن روباز آن رد می‌شوند، سالنی خالی از تماشاگر را می‌بینند و شاید به یاد روزهای اوجش می افتند.

منبع این خبر سایت عصرایران، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده