ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین وضعیت پرواز های فرودگاه امام به مقصد استانبول/ ادامه پروازها بعد از ایجاد امنیت

آخرین وضعیت پرواز های فرودگاه امام به مقصد استانبول/ ادامه پروازها بعد از ایجاد امنیت اقتصاد > صنعت - معاون‌امور‌ فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: منتظر آخرین وضعیت گزارش فرودگاه آتاترک هستیم و بعد از ایجاد امنیت در استانبول پروازها ادامه پیدا می‌کند.

معاون‌امور‌ فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اعلام لغو هشت پرواز به مقصد فرودگاه آتاتورک از شب گذشته تاکنون، گفت: منتظر آخرین وضعیت گزارش فرودگاه آتاترک هستیم و بعد از ایجاد امنیت در استانبول پروازها ادامه پیدا می‌کند.

کوروش فتاحی معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) درباره آخرین وضعیت پروازها به مقصد فرودگاه استانبول، گفت: از شب گذشته تا همین حالا تمامی پروازها به مقصد فرودگاه آتاترک ترکیه لغو است و تا شرایط امنیتی به حالت عادی بازنگردد پروازی به مقصد استانبول نخواهیم داشت.بر این اساس حداقل تا ساعت ۵ بعدظهر امروز هیچ پروازی به مقصد فرودگاه استانبول نخواهیم داشت.

وی توضیح داد: به محض وقوع انفجار در فرودگاه آتاترک، در جلسه‌ای با ایر‌لاین ها تصمیم گیری شدتا لغو پروازها از سوی ایرلاین‌ها اعلام شود تا مسافران در فرودگاه ها معطل نشوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی ،فتاحی با اعلام اینکه هیچ گونه مشکل امنیتی یا آشفتگی مسافران در فرودگاه امام گزارش نشده است، افزود: مسافران خیلی سریع در‌جریان کامل اخبار قرار‌گرفتند. از سرگیری پروازها هم مشروط  به گزارش دولت ترکیه مبنی بر عادی شدن اوضاع فرودگاه آتاترک است.

وی توضیح داد: از‌شب گذشته تا ساعت ۷ صبح امروز‌ هشت پرواز به مقصد فرودگاه استانبول ازسوی ایرلاین های معراج، ایران ایر، آسمان، ترکیش و اطلس جت لغو شده است و به مسافران نیز اطلاع داده شد.

از سرگیری پرواز شیراز- استانبول

همچنین رضا بدیعی فرد گفت: پرواز خروجی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین که از شب گذشته به دلیل وضعیت فرودگاه آتاترک روی زمین مانده بود احتمالا ساعت یک و ده دقیقه امروز به وقت محلی شیراز را به مقصد استانبول ترک می کند.

مدیرکل فرودگاه شیراز توضیح داد: ایرلاین ترکیش هفته ای هفت پرواز به مقصد فرودگاه استانبول از شهر شیراز دارد. در حال حاضر هنوز کانتر پذیرش مسافران باز نشده است و تنها طرح پرواز برای ساعت یک و ده دقیقه به وقت محلی داده شده است.  اما به احتمال زیاد در ساعت اعلام شده هواپیما شیراز را به مقصد فرودگاه استانبول ترک می کند.

اواخر شب گذشته ۲ عامل انتحاری با تیراندازی در‌پایانه بین المللی فرودگاه آتاتورک استانبول و انفجار خود منجر به کشته شدن بیش از ۳۰ نفر و زخمی شدن۱۵۰ نفر دیگر شدند

3535

 

کلید واژه ها: انفجار - انفجار بمب - بمبگذاری - فرودگاه امام - فرودگاه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده