ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قابلیت های جالب و جدید آیفون را بشناسید/ شنود این بار از طریق ویبره موبایل!/ روبات کتاب دار رسید

در بسته های علم و فناوری فردا چند خبر جذاب مرتبط با علم و فناوری را گلچین کرده و برای خوانندگان منتشر خواهیم کرد. قابلیت های جالب و جدید آیفون را بشناسید/ شنود این بار از طریق ویبره موبایل!/ روبات کتاب دار رسیدسرویس علم و فناوری فردا: در بسته های فناوری فردا چند خبر جذاب مرتبط با علم و فناوری را گلچین کرده و برای خوانندگان منتشر خواهیم کرد.
به نظر می رسد IOS 10 با امکان پس زمینه تیره به گوشی های ایفون خواهد آمد. در آپدیت جدیدی که به بازار خواهد آمد یک گراند ایمیل ها، دفترتلفن، اخبار و... می تواند پس زمینه ای تیره باشد. امکان انتخاب گزینه اتوماتیک برای این امکان نیز فراهم خواهد شد به گونه ای که با قرار گرفتن زیر نور آفتاب کل سیستم گوشی به بک گزاند تیره تغییر داده می شود.
قابلیت های جالب آپدیت جدید آیفون
هم چنین به نظر می رسد قابلیت مالتی اسکرین و مالتی تسک هم به این آپدیت اضافه خواهد شد.
قابلیت های جالب آپدیت جدید آیفون
نخستین مرحله از آپدیت IOS 10 هقته آینده عرضه خواهد شد.

شنود این بار از طریق ویبره!حتی اگر وب کم خود را بپوشانید و دسترسی میکرفون گوشی خود را نیز مسدود نمایید چندان تفاوتی نمی کند چرا که باز هم می شود از طریق موتور ویبره گوشی از شما جاسوسی کنند.
قابلیت های جالب آپدیت جدید آیفون
دو پژوهشگر دانشگاه ایلینویز که متخصص کامپیوتر و الکترونیک هستند، اعلام نموده اند که موتور ویبره گوشی مانند اسپیکری کوچک است و هر اسپیکری نیز می تواند میکروفون باشد. در واقع با تغییر ولتاژ این سطح مغناطیسی می توان آن را به میکروفون تبدیل کرد.آن ها البته تاکید کرده اند راهی برای این مساله می توان یافت و مثلا یکی از راهکارهای جلوگیری از جاسوسی از طریق موتور ویبره، استفاده از چیپی است که نوسان ولتاژ آن را کنترل کند.
البته آن ها تاکید کرده اند که موتور مذکور تنها صداهای آرام را می تواند جذب کند از این رو بلند صحبت کردن تا حد زیادی متواند از جاسوسی از این طریق جلوگیری کند.
رباتی که کتاب ها را در کتابخانه می چیند!هر شغلی خستگی ها و کسالت های خود را دارد و کتابخانه دار ها نیز هر روز مجبورند با این ور و آن ور کردن در کتابخانه دنبال کتاب های گم شده و یا جابه جا شده بگردند و مشخص کنند چه کتاب هایی در انبار وجود دارد.
قابلیت های جالب آپدیت جدید آیفون
این کار برای متصدیان کتابخانه وقت گیرو خسته کننده است. اما یک شرکت فناوری سنگاپوری اخیرا رباتی تولید کرده است که می تواند با توجه به نقشه کتابخانه در میان قفسه ها بگردد و با اسکن کتاب ها همه کارهای گفته شده را انجام دهد. ربات مذکور حتی در شب هم می تواند این کار را انجام دهد و قادر است کتاب های جا به جا شده را به قفسه های خود بازگرداند. آزمایش ها نشان می دهد این کار با 99 درصد دقت توسط ربات ها انجام می شود.

تعرفه آوای پیشواز تلفن ثایت چند تومان است؟کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 173 مورخ 17/6/1392 تعرفه آوای پیشواز در شبکه های تلفن ثابت را بررسی و سقف تعرفه خريد هر آوای پیشواز  با مدت اعتبار سی روز مبلغ دو هزار ريال با ضوابط و مقررات مندرج در مصوبه شماره 2 جلسه شماره 147 مورخ 5/6/1391 کمیسیون موضوع تعرفه ارایه خدمات آوای پيشواز در شبکه هاي تلفن همراه را تعیین و تصویب کرد. این مصوبه از تاریخ ابلاغ لازم الاجرا می باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده