رستوران فانوس با فضایی معنوی و سالم میزبان خانواده های مذهبی

مدیر اجرایی کافه رستوران فانوس گفت: ما هم مشتری برای غذای سالم و هم برای فضای سالم داریم و در این فضا، ما فقط خانم هایی که حجاب برتر دارند را پذیرا هستیم و حتی خانم هایی بودند که حجاب چادر نداشتند و هنگامی که از شرایط فانوس مطلع شدند رفتند و با چادر برگشتند چون که فضای اینجا را دوست دارند. سید توحید موسوی مدیر اجرایی مجموعه کترینگ و کافه رستوران فانوس در گفتگو باخبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج درباره انگیزه و هدف راه اندازی رستوران فانوس گفت: فانوس الگوبرداری از سبک زندگی اسلامی است و هدف ما این بود که فضای سالم و معنوی را برای حضور خانواده های مذهبی فراهم کنیم.
وی افزود: در رستوران فانوس، بعد جسمانی کار نیز برای ما خیلی اهمیت دارد و غذای سالم که منطبق بر طب اسلامی است، در اختیار مشتریان قرار می دهیم.
موسوی خاطرنشان کرد: کافه رستوران فانوس سه ماه است که راه اندازی شده است و در این مدت با کوچکترین تبلیغات، خاواده های مذهبی خیلی استقبال خوبی کرده اند و هر شب با رزرو قبلی، کافه پر می شود.
وی ادامه داد: ما هم مشتری برای غذای سالم و هم برای فضای سالم داریم و در این فضا، ما فقط خانم هایی که حجاب برتر دارند را پذیرا هستیم و حتی خانم هایی بودند که حجاب چادر نداشتند و هنگامی که از شرایط فانوس مطلع شدند رفتند و با چادر برگشتند چون که فضای اینجا را دوست دارند.
موسوی تصریح کرد: گنجایش کافه رستوران فانوس حدود 60 نفر است و باید بگویم که این مجموعه زیر نظر سازمان سراج است و اینجا پاتوق خانواده های انقلابی است.
وی تاکید کرد: همه کارکنان اینجا با وضو کار می کنند و کسانی که به اثر وضعی این اتفاق اهمیت می دهند می دانند که در مجموعه رستوران های موجود، با وضو بودن خیلی مهم است و خوشبختانه همه کارکنان اینجا با اشتیاق همه مسائل اسلامی را رعایت می کنند و حتی دو نفر از دوستان ما در این کافه رستوران، حوزوی هستند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رستوران فانوس با فضایی معنوی و سالم میزبان خانواده های مذهبی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX