ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رستوران فانوس با فضایی معنوی و سالم میزبان خانواده های مذهبی

مدیر اجرایی کافه رستوران فانوس گفت: ما هم مشتری برای غذای سالم و هم برای فضای سالم داریم و در این فضا، ما فقط خانم هایی که حجاب برتر دارند را پذیرا هستیم و حتی خانم هایی بودند که حجاب چادر نداشتند و هنگامی که از شرایط فانوس مطلع شدند رفتند و با چادر برگشتند چون که فضای اینجا را دوست دارند. سید توحید موسوی مدیر اجرایی مجموعه کترینگ و کافه رستوران فانوس در گفتگو باخبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج درباره انگیزه و هدف راه اندازی رستوران فانوس گفت: فانوس الگوبرداری از سبک زندگی اسلامی است و هدف ما این بود که فضای سالم و معنوی را برای حضور خانواده های مذهبی فراهم کنیم.
وی افزود: در رستوران فانوس، بعد جسمانی کار نیز برای ما خیلی اهمیت دارد و غذای سالم که منطبق بر طب اسلامی است، در اختیار مشتریان قرار می دهیم.
موسوی خاطرنشان کرد: کافه رستوران فانوس سه ماه است که راه اندازی شده است و در این مدت با کوچکترین تبلیغات، خاواده های مذهبی خیلی استقبال خوبی کرده اند و هر شب با رزرو قبلی، کافه پر می شود.
وی ادامه داد: ما هم مشتری برای غذای سالم و هم برای فضای سالم داریم و در این فضا، ما فقط خانم هایی که حجاب برتر دارند را پذیرا هستیم و حتی خانم هایی بودند که حجاب چادر نداشتند و هنگامی که از شرایط فانوس مطلع شدند رفتند و با چادر برگشتند چون که فضای اینجا را دوست دارند.
موسوی تصریح کرد: گنجایش کافه رستوران فانوس حدود 60 نفر است و باید بگویم که این مجموعه زیر نظر سازمان سراج است و اینجا پاتوق خانواده های انقلابی است.
وی تاکید کرد: همه کارکنان اینجا با وضو کار می کنند و کسانی که به اثر وضعی این اتفاق اهمیت می دهند می دانند که در مجموعه رستوران های موجود، با وضو بودن خیلی مهم است و خوشبختانه همه کارکنان اینجا با اشتیاق همه مسائل اسلامی را رعایت می کنند و حتی دو نفر از دوستان ما در این کافه رستوران، حوزوی هستند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده