ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روز قدس، روز فریاد بی امان علیه اشغالگران و متجاوزان

بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی از عموم زنان فرهیخته، انقلابی و موحد ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی حماسه آفرین روز قدس و اعلام هم پیمانی با مردم فلسطین تا رهایی قدس شریف، دعوت می‌نماید. به گزارش خبرگزاری بسیج، بیش از نیم قرن از تجاوزگری رژیم جعلی صهیونیستی به سرزمین مقدس فلسطین می گذرد و مردم آن سرزمین به دست سفاک ارتش اسرائیل در بهت جامعه جهانی و سکوتی ناشی از رضایت نقض حقوق بشر برای جامعه مسلمین، به خاک و خون کشیده می شوند!

مدتهاست که تصاویر دلخراش از شهادت جوانان، پیرمردان، پیرزنان و کودکان مظلوم فلسطین توسط ابر رسانه های کشورهای مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای تحت سلطه آنان چون عربستان سعودی، سانسور می شود و چشم های مادران فلسطینی در غم از دست دادن جوانان برومند این سرزمین، به اشک نشسته است.

بار دیگر در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ،روز محکومیت صهیو نیست، روز فریاد بی امان علیه اشغالگران و متجاوزان قدس شریف و روز جهانی قدس، قرار گرفته ایم.

بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی از عموم زنان فرهیخته، انقلابی و موحد ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی حماسه آفرین روز قدس و اعلام هم پیمانی با مردم فلسطین تا رهایی قدس شریف، دعوت می‌نماییم.

مسئله فلسطین از لحاظ اسلامی برای همه مسلمانان از جمله برای ما یک مسئله اساسی و یک فرضیه است . مقام معظم رهبری


[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده