ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ولنگاری فرهنگی برآیند شعارهای دولت یازدهم است

نماینده مردم مشهد با اشاره به وضعیت فرهنگی چند سال اخیر کشور گفت: به خصوص از سال 92 به بعد که دولت یازدهم با شعارهایی وارد شد، برآیند شعارها ولنگاری فرهنگی شد. یعنی اعتقادی که ملت اسلامی و انقلابی به دست آورده بودند با رفتار توأم با ساده انگاری و عادی پنداری دولت آرام آرام ارزش های ما را در معرض طوفان حوادث و بلاها و تهیدات و جنگ نرم دشمن قرار داد. جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: کیلد واژ رهبری در به کار بردن ولنگاری فرهنگی مستند به رویدادهای تلخ عرصه فرهنگی در چند سال گذشته است که به شدت در جامعه احساس می شود.

وی افزود: به خصوص از سال 92 به بعد که دولت یازدهم با شعارهایی وارد شد، برآیند شعارها ولنگاری فرهنگی شد. یعنی اعتقادی که ملت اسلامی و انقلابی به دست آورده بودند با رفتار توأم با ساده انگاری و عادی پنداری دولت آرام آرام ارزش های ما را در معرض طوفان حوادث و بلاها و تهیدات و جنگ نرم دشمن قرار داد.

کریمی قدوسی تصریح کرد: این در حالی است که دولتها وقتی رأی مردم را می گیرند بخشی از حاکمیت می شوند و وظیفه دارند از ارزش های ملت دفاع کنند و اگر رخنه ای وجود دارد بپوشانند تا دشمن احساس نکند کشور بدون حصار است و به راحتی می توان به آن نفوذ کرد.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده