ولنگاری فرهنگی برآیند شعارهای دولت یازدهم است

نماینده مردم مشهد با اشاره به وضعیت فرهنگی چند سال اخیر کشور گفت: به خصوص از سال 92 به بعد که دولت یازدهم با شعارهایی وارد شد، برآیند شعارها ولنگاری فرهنگی شد. یعنی اعتقادی که ملت اسلامی و انقلابی به دست آورده بودند با رفتار توأم با ساده انگاری و عادی پنداری دولت آرام آرام ارزش های ما را در معرض طوفان حوادث و بلاها و تهیدات و جنگ نرم دشمن قرار داد. جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: کیلد واژ رهبری در به کار بردن ولنگاری فرهنگی مستند به رویدادهای تلخ عرصه فرهنگی در چند سال گذشته است که به شدت در جامعه احساس می شود.

وی افزود: به خصوص از سال 92 به بعد که دولت یازدهم با شعارهایی وارد شد، برآیند شعارها ولنگاری فرهنگی شد. یعنی اعتقادی که ملت اسلامی و انقلابی به دست آورده بودند با رفتار توأم با ساده انگاری و عادی پنداری دولت آرام آرام ارزش های ما را در معرض طوفان حوادث و بلاها و تهیدات و جنگ نرم دشمن قرار داد.

کریمی قدوسی تصریح کرد: این در حالی است که دولتها وقتی رأی مردم را می گیرند بخشی از حاکمیت می شوند و وظیفه دارند از ارزش های ملت دفاع کنند و اگر رخنه ای وجود دارد بپوشانند تا دشمن احساس نکند کشور بدون حصار است و به راحتی می توان به آن نفوذ کرد.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ولنگاری فرهنگی برآیند شعارهای دولت یازدهم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX