ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همایش ورزش های هوایی کشور در قزوین برگزار می شود

رئیس کمیته ورزش های هوایی استان قزوین اظهار کرد: همایش ورزش های هوایی کشور به میزبانی استان قزوین در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین،رئیس کمیته ورزش های هوایی استان قزوین با بیان اینکه آمادگی کامل برای برگزاری این همایش را در استان قزوین داریم گفت: کمیته ورزشهای هوایی این استان با تمام ظرفیت های موجود استانی آماده برگزاری این همایش در وسعت کشوری است.

 سید صفا الدین هاشمیان ادامه داد: لازمه پیشرفت کمیته های ورزش های هوایی کشور، ایجاد پل ارتباطی به مرکزیت انجمن ورزش های هوایی فی مابین آنهاست.

وی در گفتگو با رئیس انجمن ورزش های هوایی گفت: پیشنهاد می کنم با اعضای هیئت رئیسه به استانها سفر کنید و از کم و کیف وضعیت پرواز در شهرستانها ، آگاه شوید.

وی تصریح کرد بنا داریم این همایش را در ۳ بخش افتتاحیه، جلسه اصلی و جلسه روسای کمیته ها با رئیس انجمن ورزش های هوایی برگزار نماييم.

رئیس انجمن ورزش های هوایی در این جلسه ضمن تحسین چنین پروژه های کاربردی در ورزش های هوایی گفت: خوشحالیم که این برنامه در حال شکل گیری است.

 وی افزود: همایش ها در پیشرفت یک مجموعه ورزشی اثر بخشی بسیار مناسبی دارند.

علی مویدی با اشاره به لزوم مطالعه بلند مدت برای برگزاری "همایش راهبردی” گفت: برگزاری همایشی در این وسعت و با نام همایش راهبردی نیاز به زمان زیادی دارد وی ادامه داد: با توجه به این اینکه فاصله زیادی با برگزاری این برنامه نداریم، باید آن را در قالب همایش ورزش های هوایی کنیم و از حالا برای برگزاری "همایش راهبردی” در فواصل بعدی برنامه ریزی کنیم.

مویدی تصریح کرد: در آغاز فصل بهار تصمیم به برگزاری همایش داشتیم که همت کمیته استان قزوين به این کار سرعت بخشید.

در ادامه این نشست محمود رشیدی نائب رئیس این انجمن با مهم بر شمردن اینگونه فعالیت ها گفت: این همایش را بهانه ای برای معرفی برنامه های سال ۹۵ به ورزشکاران هوایی می شماریم و از این فرصت برای ارتباط هر چه صمیمی تر با مربیان و مسئولین کمیته ها استفاده خواهیم کرد.

در این جلسه مقرر شد همایش ورزش های هوایی کشور به میزبانی استان قزوین در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود

 

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده