ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگاه سیاسی مسئولان به فرهنگ خطای بزرگی است

عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: اگر نگاه به موضوع فرهنگ نگاه سیاسی و اداری باشد یک خطای بزرگ است و به نظر می رسد متولیان فرهنگی نسبت به مأموریت های خود مشرف نبوده و کار فرهنگی بلد نیستند. فاطمه آجرلو عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: زمانی رهبر معظم انقلاب درباره شبیخون و تهاجم فرهنگی سخن گفتند و در حال حاضر هم از واژه ولنگاری فرهنگی استفاده کردند، این مسئله نشان می دهد مسئولان و متولیان فرهنگی در انجام وظایف خود کوتاهی کرده اند.

وی افزود: ولنگاری فرهنگی نتیجه بی توجهی مسئولان به کار فرهنگی است و این ناکارآمدی آنها را در این زمینه نشان می دهد.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: این اصطلاح رهبر معظم انقلاب هشداری به همه مسئولان و ملت است، اگر نگاه به موضوع فرهنگ نگاه سیاسی و اداری باشد یک خطای بزرگ است و به نظر می رسد متولیان فرهنگی نسبت به مأموریت های خود مشرف نبوده و کار فرهنگی بلد نیستند.

وی گفت: اباحه گری با سرعت در حال توسعه است مجلس و دولت ماموریت دارند که به دغدغه رهبری در این مورد پاسخ دهند و برنامه ریزی منسجم برای فرهنگ داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده