نگاه سیاسی مسئولان به فرهنگ خطای بزرگی است

عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: اگر نگاه به موضوع فرهنگ نگاه سیاسی و اداری باشد یک خطای بزرگ است و به نظر می رسد متولیان فرهنگی نسبت به مأموریت های خود مشرف نبوده و کار فرهنگی بلد نیستند. فاطمه آجرلو عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: زمانی رهبر معظم انقلاب درباره شبیخون و تهاجم فرهنگی سخن گفتند و در حال حاضر هم از واژه ولنگاری فرهنگی استفاده کردند، این مسئله نشان می دهد مسئولان و متولیان فرهنگی در انجام وظایف خود کوتاهی کرده اند.

وی افزود: ولنگاری فرهنگی نتیجه بی توجهی مسئولان به کار فرهنگی است و این ناکارآمدی آنها را در این زمینه نشان می دهد.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: این اصطلاح رهبر معظم انقلاب هشداری به همه مسئولان و ملت است، اگر نگاه به موضوع فرهنگ نگاه سیاسی و اداری باشد یک خطای بزرگ است و به نظر می رسد متولیان فرهنگی نسبت به مأموریت های خود مشرف نبوده و کار فرهنگی بلد نیستند.

وی گفت: اباحه گری با سرعت در حال توسعه است مجلس و دولت ماموریت دارند که به دغدغه رهبری در این مورد پاسخ دهند و برنامه ریزی منسجم برای فرهنگ داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاه سیاسی مسئولان به فرهنگ خطای بزرگی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX