ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سپاه، عمل به اقتصاد مقاومتی را به نقطه اوج خود خواهد رساند

سرهنگ دوم پاسدار بیژن راعی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروزه بیش از پیش متفکر رسیدن به نقطه اوج اقتصاد مقاومتی است.

سرهنگ دوم پاسدار بیژن راعی طی گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کوثر، عملی ساختن اقتصاد مقاومتی را بر مبنای تعالیم و اصول اسلام و انقلاب عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سالها پیش که رهبر انقلاب دغدغه اقتصاد مقاومتی و عمل به این امر را در ایران اسلامی داشتند گام برداشته و امروزه که سال اقدام و عمل از سوی ایشان اعلام شده است بیش از پیش متفکر به نقطه اوج رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سبزپوشان انقلاب اسلامی در سالهای گذشته با هدف حمایت از تولید ملی، اقتصاد مقاومتی و سرمایه ایرانی اقدامات شایسته ای انجام داده اند امسال می خواهیم با انرژی بیشتری اینکار را انجام داده و شعار سال 95 را عملی کنیم.

فرمانده سپاه کوثر افزود: باید با تلاش و استفاده تمامی ظرفیتها بخصوص از ظرفیت بلقوه دولت و مردم برای تحقق شعار سال رهبری از درون و برون که قطعاً زمینه پیروزی ایران اسلامی و زمینه شکست دشمنان را فراهم خواهد کرد استفاده کرد.

وی تصریح کرد: کشور ایران با منابع غنی و موقعیت استراتیژیک توانسته 37 سال در مقابل توطئه های دشمن مقابله و باعث عقب نشینی آنها شود و در ادامه با عملی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی ضمن عقب نشینی دشمنان موجبات پیشرفت همه جانبه و متوازن ایران اسلامی را رقم خواهد زد.

سرهنگ راعی خاطر نشان کرد: بحث اقتصاد مقاومتی در چهار محور حمایت از بخش دامداری و کشاورزی، خدمات و گردشگری و صنعتی بایستی در سطح شهرستان کوثر مورد بررسی و توجه قرار گرفت و دولت ضمن اینکه بایستی با مردم همدل و همزبان باشد؛ زمینه را برای زیرساخت های لازم در خصوص احیای اقتصاد مقاومتی فراهم آورد.

وی اضافه کرد: شهرستان کوثر نیز به دلیل بالا بودن ظرفیتها و پتانسیل بالا در این چهار محور می تواند بهترین مکان برای اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی بود.

فرمانده سپاه کوثر در ادامه به ظرفیت بالای کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی مناسب می توان از ظرفیت آب و خاک شهر گیوی بعنوان قطب کشاورزی استان اردبیل به بالا رفتن راندمان بهره وری دراین بخش کمک کرد.

وی در بخش بحث صنعت نیز گفت: شهرستان کوثر به دلیل وجودامکاناتی نظیرآب، برق و گاز در کنار سد گیوی، رودخانه خروشان قزل اوزن و ...می تواند در بحث راه اندازی صنایع تبدیلی و بقیه صنایع در استان پیشرو باشد.

سرهنگ دوم پاسدار راعی در پایان ابراز کرد: مسئولان بایستی با توجه به امکانات موجود و ارائه ایده به راه اندازی واحدهای کوچک صنعتی و خدماتی در شهرستان کمک کننددر ادامه سپاه پاسداران هم در کنار دیگر دستگاههای خدمات رسان ضمن ارائه خدمت به مردم این منطقه اقدام و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی را در اولویت های کاری خود قرار داده است.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده