ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسئولان باحمایت از هنرمندان‎ارزشی الگوی درست را به مردم معرفی کنند

نماینده مردم خمین در مجلس گفت: اگر از هنرمندان اصیل که به ارزش ها احترام می گذارند تجلیل شود این حمایت و پشتیبانی کم کم بر کل جامعه موثر خواهد بود و مردم هنر خالص را ار این قشر می گیرند. محمد ابراهیم رضایی منتخب مردم در مجلس دهم در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با شاعران گفت: رهبری در این دیدار هشدار دادند که هنرمندانی که اندیشه پاک و ناب برگرفته از فرهنگ اهل بیت دارند موردحمایت مسئولان قرار گیرند.

وی افزود : اگر از هنرمندان اصیل که به ارزش ها احترام می گذارند تجلیل شود این حمایت و پشتیبانی کم کم بر کل جامعه موثر خواهد بود و مردم هنر خالص را ار این قشر می گیرند.

رضایی تاکید کرد: نکته کلیدی این است که افراد وابسته از نظر فکری و گرایشات غربی متصل به فرهنگ غربی نباید محور توجه مسئولان قرار گیرند، این باید یک اصل باشد برای مسئولانی که می خواهند جامعه هنر ی را مورد توجه قرار دهند.

نماینده مردم خمین در مجلس اظهار داشت: اقشار مختلف جامعه از عملکرد مسئولان و نوع برخورد آنها با هنرمندان ارزشی و غیر ارزشی الگو می گیرند و این موضوعات اثراتش را در پیکره جامعه خواهد گذاشت.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده