نامگذاری روز شهركرد در تقويم مناسبات استان

فرماندار شهرکرد گفت: نامگذاری روز شهركرد در تقويم مناسبات استان چهارمحال و بختياری در جلسه شورای فرهنگ عمومی پيشنهاد داده شد که در حال حاضر در حال بررسی می باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ فرماندار شهرستان شهركرد در نشست شورای فرهنگ عمومی اين شهرستان افزود: شهركرد با برخورداري از فرهنگ و آداب و رسوم غني و تاريخي، پتانسيل اين را دارد كه با معرفي هرچه بهتر آن بتوان گام مهمي در رونق گردشگري آن برداشت.

ملک پور با اشاره به وجود بافت تاريخي در منطقه چالشتر شهركرد، تصريح كرد: با خريد خانه هاي قديمي و مرمت آنها مي توان مكان هاي ناب و جذابي براي بازديد گردشگران فراهم كرد.

وی، ايجاد يك عكاسخانه قديمي در شهركرد را ضروري دانست و گفت: با توجه به اينكه بسياري از شهرهاي تاريخي داراي عكاسخانه هستند بايد تلاش كرد تا چنين مكاني را در شهركرد ايجاد كرد.

فرماندار شهرستان شهرکرد، با تاكيد بر حفظ و نگهداري از بناهاي تاريخي شهركرد، خاطرنشان كرد: حمام های مسجد جامع شهرکرد ، مهديه و وانان از جمله مكان هايي هستند كه بايد در حفظ آنها بيش از پيش اهتمام ورزید.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامگذاری روز شهركرد در تقويم مناسبات استان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX