ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیسیون فرهنگی حتی در مجلس هم مظلوم است/ بپرسید در سفرهای خارجی چند نفر از کمیسیون فرهنگی همراه رئیس مجلس بوده اند؟

نماینده سابق مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس دچار ضعف فکری از بیرون است و مظلوم واقع شده، تا وقتی این نگاه ضعیف باشد اوضاع همین است. بیژن نوباوه وطن نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: نگاه دولت به حوزه فرهنگ و طبیعتا کمیسیون فرهنگی مجلس نگاه خوبی نیست.

وی افزود: کمیسیون فرهنگی همیشه کار خود را خوب انجام داده و حتی نسبت به کمیسیون های دیگر بهتر بوده ولی نگاه اعتباری به این کمیسیون کم است، نگاه به کمیسیون فرهنگی در کشور دچار ضعف است و حتی نگاه مجلس در اعتبارات و مصوبات به این کمیسیون خوب نیست.

نوباوه تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس دچار ضعف فکری از بیرون است و مظلوم واقع شده، تا وقتی این نگاه ضعیف باشد اوضاع همین است.

نماینده دوره نهم مجلس اظهار داشت: باید پرسید در سفرهای خارجی چند نفر از کمیسیون فرهنگی به همراه ریاست مجلس حضور داشته اند؟ با جواب این سوال می فهمیم که حتی در مجلس هم فرهنگ و کمیسیون فرهنگی مظلوم است.

نوباوه ادامه داد: شاخص بودجه فرهنگی در دنیا 7 درصد است در کشور ما این رقم به زحمت به 4 درصد می رسد، نه دولت و نه مجلس توجهی به فرهنگ ندارند، در کمیسیون تلفیق هم کمترین اهمیت به کمیسیون فرهنگی را داریم تا وقتی نگاه به فرهنگ عوض نشود سبک زندگی و دیگر مسائل تغییری نمی کند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده