کمیسیون فرهنگی حتی در مجلس هم مظلوم است/ بپرسید در سفرهای خارجی چند نفر از کمیسیون فرهنگی همراه رئیس مجلس بوده اند؟

نماینده سابق مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس دچار ضعف فکری از بیرون است و مظلوم واقع شده، تا وقتی این نگاه ضعیف باشد اوضاع همین است. بیژن نوباوه وطن نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: نگاه دولت به حوزه فرهنگ و طبیعتا کمیسیون فرهنگی مجلس نگاه خوبی نیست.

وی افزود: کمیسیون فرهنگی همیشه کار خود را خوب انجام داده و حتی نسبت به کمیسیون های دیگر بهتر بوده ولی نگاه اعتباری به این کمیسیون کم است، نگاه به کمیسیون فرهنگی در کشور دچار ضعف است و حتی نگاه مجلس در اعتبارات و مصوبات به این کمیسیون خوب نیست.

نوباوه تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس دچار ضعف فکری از بیرون است و مظلوم واقع شده، تا وقتی این نگاه ضعیف باشد اوضاع همین است.

نماینده دوره نهم مجلس اظهار داشت: باید پرسید در سفرهای خارجی چند نفر از کمیسیون فرهنگی به همراه ریاست مجلس حضور داشته اند؟ با جواب این سوال می فهمیم که حتی در مجلس هم فرهنگ و کمیسیون فرهنگی مظلوم است.

نوباوه ادامه داد: شاخص بودجه فرهنگی در دنیا 7 درصد است در کشور ما این رقم به زحمت به 4 درصد می رسد، نه دولت و نه مجلس توجهی به فرهنگ ندارند، در کمیسیون تلفیق هم کمترین اهمیت به کمیسیون فرهنگی را داریم تا وقتی نگاه به فرهنگ عوض نشود سبک زندگی و دیگر مسائل تغییری نمی کند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیسیون فرهنگی حتی در مجلس هم مظلوم است/ بپرسید در سفرهای خارجی چند نفر از کمیسیون فرهنگی همراه رئیس مجلس بوده اند؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX