ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اقتصاد مقاومتی بدون توجه به شرکت‌های دانش بنیان محقق نمی‌شود

رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: اقتصاد مقاومتی بدون توجه به شرکت های دانش بنیان محقق نمی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، حمزه امیری در جریان بازدید از شرکت های دانش بنیان مرکز رشد بروجرد و در اجتماع نخبگانی این شهرستان گفت: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، این مهم بدون توجه به شرکت های دانش بنیان محقق نمی شود.

وی با بیان اینکه شکوفایی اقتصاد دانش بنیان مستلزم حمایت از ایده ها، اکتشافات و اختراعات است، افزود: پتانسیل های خوبی در زمینه ایده ها، اکتشافات و اختراعات در استان لرستان وجود دارد که اگر مورد حمایت قرار گیرند می توانند موجب شکوفایی اقتصاد دانش بنیان در استان شوند.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان بر ضروت نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در استان تاکید کرد و گفت: رسانه ها می توانند نقش به سزایی را در بحث نهادینه کردن اقتصاد دانش بنیان ایفاء کنند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده