ماجرای اتهام زنی به بورسیه ها نخبگان را از زندگی ساقط کرد

نماینده سابق مجلس گفت: متأسفانه برای بعضی فتنه گران دیوار ایمنی ایجاد می شود اما به راحتی به نخبگان کشور اتهام می زنند و آنها را از زندگی ساقط می کنند.

محمد صالح جوکار نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج با اشاره به خودکشی دانشجوی بورسیه دانشگاه کاشان اظهار داشت: متأسفانه در قضیه بورسیه ها عده ای با اغراض سیاسی و بدون بررسی اتهاماتی به دانشجویان بورسیه زدند که جبران ناپذیر است.

وی افزود: کسانی که این اتهامات را به دانشجویان بورسیه وارد کردند باید پاسخگو باشند و به سزای اعمالشان برسند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: خسارات حاصل از خودکشی دانشجوی نخبه کاشان را چه کسی پرداخت می کند؟ متأسفانه برای بعضی فتنه گران دیوار ایمنی ایجاد می شود اما به راحتی به نخبگان کشور اتهام می زنند و آنها را از زندگی ساقط می کنند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماجرای اتهام زنی به بورسیه ها نخبگان را از زندگی ساقط کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX