برگزاری اجلاس "نماز و شهید شهریاری"

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت نماز در دیدگاه شهید شهریاری پیشنهاد کرد: اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از زنجان، سردار محمدرضا رضا نقدی در دیدار با خانواده شهید شهریاری اظهار کرد: آثار وبرکات شهید شهریاری به علت اخلاص آن بزرگوار ماندگار است و باید این فرهنگ در جامعه بیان و انتقال داده شود.

وی با اشاره به اینکه برای نشان دادن این جنبه از شخصیت شهید شهریاری پیشنهاد می‌شود، اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود، تصریح کرد: با این کار این جنبه از شخصیت شهید شهریاری نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به خاطره خود در بازدید از دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده شهید شهریاری بیان کرد: در این بازدید کارمندان خانم حجاب بسیاری خوبی داشتند که این امر نشان از اهمیت حجاب، نماز و شعائر دینی در دیدگاه شهید شهریاری بود.

وی با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهید شهریاری همواره در کشور ماندگار خواهد بود، افزود: علت ماندگاری ایشان اخلاص عملی بود که داشتند.

سردار نقدی ادامه داد: پیشرفت اسلام در یمن، عراق و سوریه و فلسطین در نتیجه خون پاک شهدا به دست آمده است.

در ادامه نیز برادر شهید شهریاری با بیان ویژگی‌های شخصیت آن شهید بزرگوار بیان کرد: آن چیزی که مسلم است ، ایشان به امر نماز و امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه ای داشتند و این کار را در عمل اجرایی می‌کردند.


[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری اجلاس "نماز و شهید شهریاری"» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX