ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری اجلاس "نماز و شهید شهریاری"

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت نماز در دیدگاه شهید شهریاری پیشنهاد کرد: اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از زنجان، سردار محمدرضا رضا نقدی در دیدار با خانواده شهید شهریاری اظهار کرد: آثار وبرکات شهید شهریاری به علت اخلاص آن بزرگوار ماندگار است و باید این فرهنگ در جامعه بیان و انتقال داده شود.

وی با اشاره به اینکه برای نشان دادن این جنبه از شخصیت شهید شهریاری پیشنهاد می‌شود، اجلاس نماز و شهید شهریاری برگزار شود، تصریح کرد: با این کار این جنبه از شخصیت شهید شهریاری نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به خاطره خود در بازدید از دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده شهید شهریاری بیان کرد: در این بازدید کارمندان خانم حجاب بسیاری خوبی داشتند که این امر نشان از اهمیت حجاب، نماز و شعائر دینی در دیدگاه شهید شهریاری بود.

وی با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهید شهریاری همواره در کشور ماندگار خواهد بود، افزود: علت ماندگاری ایشان اخلاص عملی بود که داشتند.

سردار نقدی ادامه داد: پیشرفت اسلام در یمن، عراق و سوریه و فلسطین در نتیجه خون پاک شهدا به دست آمده است.

در ادامه نیز برادر شهید شهریاری با بیان ویژگی‌های شخصیت آن شهید بزرگوار بیان کرد: آن چیزی که مسلم است ، ایشان به امر نماز و امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه ای داشتند و این کار را در عمل اجرایی می‌کردند.


[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده