ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگرانی شدید آلمانی‌ها درباره عواقب خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا
نتایج جدیدترین نظرسنجی مؤسسه فورسا از نگرانی شدید آلمانی‌ها درباره عواقب خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا خبر می‌دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هفته‌نامه "اشترن"، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا آلمانی‌ها را به‌شدت نگران می‌کند.

نتایج جدیدترین همه‌پرسی مؤسسه "فورسا" که به‌سفارش هفته‌نامه "اشترن" و درباره تأثیرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا انجام گرفته است نشان می‌دهد که حدود دوسوم شهروندان آلمانی (65 درصد) از تقویت احزاب راستگرای افراطی، 45 درصد از افزایش قیمت‌ها و 40 درصد درباره از دست رفتن جایگاه‌های شغلی پیامد خروج بریتانیا از این اتحادیه نگرانند.

38 درصد نیز درباره محدودیت تردد آزادانه و 28 درصد هم خطر برای همزیستی مسالمت آمیز در این اتحادیه ابراز نگرانی کردند.

بر اساس این نظرسنجی در این باره که تصمیم خروج انگلیس روابط بین آلمان و انگلیس را بدتر کند تنها 38 درصد نظر مثبتی داشتند. اکثریت 59 درصدی شهروندان آلمانی انتظار سرد شدن روابط بین دو کشور بعد از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را نداشتند.

بیش از نیمی از شهروندان آلمانی (52 درصد) این برداشت را داشتند که تصمیم خروج انگلیسی‌ها در درجه اول تصمیمی علیه این اتحادیه بوده است و 42 درصد نیز این تصمیم را به‌خصوص ابراز بی‌اعتمادی انگلیسی‌ها علیه نخبگان سیاسی در کشور خود می‌دانستند.

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم نیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده