ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وجه تمایز ورزش در نظام اسلامی با سایر نظام ها در تقویت جسم و روح است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:تقویت بدنی طبق سنت الهی رو به افول می رود و چیزی نیست که بتواند قله کمال انسانی باشد و آن چیزی که تا آخرین لحظه عمر و در اوج کهن سالی هم مسیر کمالش آزاد است، روح،کرامت و جوهر وجود انسان است و تقویت تن و جسم توام با تقویت جوهر وجود و روح، وجه تمایز ورزش در نظام اسلامی با سایر نظام ها در دنیاست. به گزارش خبرگزاری بسیج،سردار نقدی در شانزدهین همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، گفت: برای بنده باعث افتخار است که در چنین مراسمی حضور دارم و قطعا برگزاری این همایش ها باعث تشویق بیش از پیش ورزشکاران ایران برای خودداری از رویارویی با ورزشکاران غاصب صهیونیسیتی در محافل بین المللی ورزشی می شود و ما می خواهیم که اقدام این ورزشکاران جوانمرد را ارج نهیم.

وی ادامه داد:خدای متعال انسان را برای کمال آفریده است و همه انسان ها قاعدتا می بایست این مسیر را قدر بدانند و راه را به سوی قله های ترقی طی کنند و هر روزی بهتر از روز گذشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: همه ما می دانیم که در پرورش جسم نمی توان هرروز بهتر از روز گذشته عمل کرد چرا که تقویت بدنی طبق سنت الهی رو به افول می رود و چیزی نیست که بتواند قله کمال انسانی باشد و آن چیزی که تا آخرین لحظه عمر و در اوج کهن سالی هم مسیر کمالش آزاد است، روح،کرامت و جوهر وجود انسان است و تقویت تن و جسم توام با تقویت جوهر وجود و روح وجه تمایز ورزش در نظام اسلامی با سایر نظام ها در دنیاست.

سردار نقدی اضافه کرد: آن چیزی که هم مسیر کمالش آزاد است و هم جریان دارد روح و کرامت انسان است و نیاز است که در کنار تقویت جسم، به تقویت جوهر وجود هم پرداخته شود و باید این رویه نه تنها در ورزشکاران، بلکه در عرصه های مختلف سیاسی،اجتماعی و فرهنگی نیز لحاظ شود و علی الخصوص سیاستمداران ما در مقابله زورگویی مستکبران تن به چهره به چهره شدن و دست دادن به این جنایتکاران ندهند.

وی تاکید کرد: سیاستمداران ما باید از ورزشکاران جوانمرد که از رویارویی با ورزشکاران رژیم غاصب صهیونیستی در محافل بین المللی ورزشی خودداری کردند، درس بگیرند و همین درس هاست که جهان را متوجه انقلاب اسلامی و آزادی خواه ایران کرده است.

سردار نقدی ادامه داد: آن چیزی که انقلاب را به حرکت در آورده است همین حرکت های ارزشی و ضد استکباری است که دل ها را در جهان جذب کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضفعین با اشاره به انتقال ارزش های انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران گفت: امروز  در عراق شاهد هستیم که رزمندگانش در جنگ با داعش و ظلم، عکس مقام معظم رهبری را بالای سرگرفته و عکس سردار سلیمانی را روی سینه گرفته اند و این موضوع ثمره انتقال پیام آزادیخواهی انقلاب اسلامی است و همه عالم این پیام را درک کرده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:عدالت یک طلب فطری در روی زمین است و همه آن را درک می کنند و باید این راه را ادامه داد و تداوم این مسیر پیروزی های زیادی را رقم زده و موجب خار و خفیف شدن استکبار جهانی شده است و غده سرطانی جهان هم دانسته که ملت فلسطین قهرمان نهایی است و تا نابودی رژیم جعلی صهیونیست دست از مقاومت بر نمی دارند.


[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده