ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابوشریف:ذکر نام اسرائیل در قرآن نمایانگر خودکامگی و فساد رژیم صهیونیستی است

" نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت:در قرآن کریم نام اسرائیل به گونه های مختلف ذکر شده است که نمایانگر خودکامگی و فساد این رژیم منحوس است. به گزارش خبرگزاری بسیج،ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در شانزدهمین همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد گفت:ابتدا از خداوند متعال تق" نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران  اضا دارم که روزه شما و جهاد شما در راه خدا را قبول کند.سوال من این است که آیا کشوری که رژیم صهیونیستی را تحریم می کند مستحق تکریم است و یا کشوری که با آنها دست می دهد؟ قطعا کشوری که با این رژیم همگام است شایسته لعن و نفرین است. آری؛ اسرائیل چنین است و مبارزه با آن معیار حق و باطل است و در واقع در قرآن کریم نام اسرائیل به گونه های مختلف ذکر شده است که نمایانگر خودکامگی و فساد این رژیم منحوس است که نمونه آن، جنایت و فسادهایش در فلسطین است.
وی ادامه داد:به طور حتم کسانی که در برابر این رژیم مقامت می کنند بر آن پیروز خواهند شد و این افراد، همان بندگان خالص خداوند هستند که در قرآن هم ذکر شده است. این بندگان خدا که در برابر این رژیم می ایستند و سرانجام برآن پیروز خواهند شد، شایسته تکریم هستند. 
ابوشریف افزود:رژیم صهیونیستی تقریبا صد سال قبل با حمایت انگلیس در سرزمین فلسطین به وجود آمد و تمام فتواها در جهان اسلام و از سوی مراجع دینی و حتی امام خمینی(ع) و همچنین حضرت امام خامنه ای بر این ماجرا تاکید دارد که سرزمین فلسطین یک سرزمین اسلامی و بخشی از جهان اسلام است و حاکمیت آن از آن مردم این سرزمین است و کسی حق حاکمیت بر آنها را ندارد؛ بنابراین کسانی که در مسیر مبارزه با این رژیم باشند در مسیر درست هستند و هر کسی که در برابرفلسطین ایستاده است، در مسیر باطل و دشمنی با اسلام قرار دارد. 
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه تاکید کرد:مسجد الاقصی قبله اول مسلمان است و در قرآن کریم به این سرزمین اشاره شده است و نشان می دهد مسجد الاقصی سرزمین مبارک برای جهانیان است که هر گز نمی تواند در برابر رژیم صهیونیستی تسلیم شود. 
وی در پایان گفت:همچنین از نظر سیاسی،اخلاقی و انسانی باید گفت که رژیم صهیونیستی با بزرگترین فاجعه انسانی در عصر نوین ایجاد شده است و باعث آواره شدن تعداد زیادی از مردم این سرزمین شده است و از نظر انسانی، مسئله فلسطین مستحق حمایت است و هر انسانی که ذره ای انسانیت دارد باید از آرمان های این سرزمین حمایت کند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده