ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دکتر احمدی:ورزشکاران با روحیه پهلوانی از رویارویی با ورزشکاران اسرائیلی خودداری کردند

دکتر احمدی گفت:این مراسم تجلیل از پهلوانان ورزش است، پهلوانانی که در عرصه ورزش به دلیل رعایت ارزش های پهلوانی از رویارویی با ورزشکاران غاصبان صهیونیست خودداری کردند و با این کارشان حمایت خودشان را با مظلومان فلسطین به نمایش گذاشتند به گزارش خبرگزاری بسیج،دکتر احمدی معاون فرهنگی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در شانزدهمین همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که در تالار اندیشه حوزه هنری تهران برگزار شد، ضمن گرامیداشت بیش از پنج هزار شهید جامعه ورزش و شهدای ورزشکار مدافع حرم گفت: مراسم تجلیل از جوانمردان به واقع پاسداشت ارزش های پهلوانی در ورزش است و هر جا که سخن از ورزش به میان می آید طبعا بایستی ما به ابعاد فرهنگی،ارزشی و اخلاقی این پدیده توجه کنیم. 
وی ادامه داد:یکی از مهمترین دستاوردهایی ورزش،همین ارزش های فرهنگی و اخلاقی است و ورزش پهلوانی قله ورزش به حساب می آید و خوش به حال ورزشکارانی که همراه با افتخار آفرینی در عرصه های ورزش، این رفتار پهلوانی را در عرصه های بین المللی به نمایش می گذارند. 
دکتر احمدی افزود:پهلوانی جنبه های مختلفی دارد و می توان به طرق مختلف این پهلوانی را نشان داد و در واقع پاسداشت ارزش های پهلوانی یکی از ارزش هایی است که باید بر روی آن پا فشاری کرد.
معاون فرهنگی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تاکید رهبرانقلاب در خصوص حفظ روحیه پهلوانی در ورزش تصریح کرد:در دیداری که ستاد بزرگداشت شهدای ورزشکار با رهبرانقلاب داشتند، ایشان به واژه پهلوانی و پاسداشت پهلوانی در ورزش تاکید زیادی داشتند؛ اینکه ورزشکاران در میادین ورزش و در میان میلیون ها بیننده بتوانند ارزش ها را در رفتارهای خودشان و در کلام خودشان متجلی کنند.
وی تاکید کرد: بایستی روحیه پهلوانی و این نمایش ارزشها را در ورزش تجلیل و مورد تقدیر قرار داد و ما هم وظیفه خودمان می دانیم که با همکاری همه بخش های ورزشی و فدراسیون های ورزشی و نهاد ها در همین راستا گام های خوبی را برداریم.
دکتر احمدی خاطر نشان کرد:این مراسمی که دراین مکان در حال برگزاری است، تجلیل از پهلوانان ورزش است، پهلوانانی که در عرصه ورزش به دلیل رعایت ارزش های پهلوانی از رویارویی با ورزشکاران غاصبان صهیونیست خودداری کردند و با این کارشان حمایت خودشان را با مظلومان فلسطین به نمایش گذاشتند و این پهلوانی، ارزش والایی نزد مردم ایران دارد و نیاز است که از این ورزشکاران نمونه کشوری تجلیل به عمل بیاید. 
وی در پایان گفت:ورزشکاران جوانمرد با روحیه پهلوانی از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی خودداری کردند

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده